2726
عنوان

مشکوک شدم به شوهرم🙁

2849 بازدید | 72 پست

سلام خانوما یه عده تون در جریان مشکلات من هستین😣

من شوهرم استاد دانشگاس امروز رفتم دم کلاسش به من گفته بود دانشجو دختر ندارم همه سناشون زیاده و زنن ولی امروز ک رفتم همه دختر بودن چ دخترایی😩

بعد یکیشون تا منو دید ک پیش شوهرمم جا خورد انگار🥹

اخرسرم با صورتش یه حرکتی برا شوهرم اومد و رف😞

من خیلی بش اعتماد داشتم ولی امروز یه حالیم همش نگرانم چرا بم دروغ گف اخه🙁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

لابد نگفتع که بیخودی شک نکنی

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!

شاید نمیخواسته الکی نگران و حساس بشی نگفته 

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایاشکرت منم بعد هشت سال مادر شدم❤سرطان پدر عزیزمو😭ازم گرفت لطفا یه صلوات واسش بفرست🌹

چی بگم. به هیچ مردی بنظرم دیگه نمیشه ۱۰۰ درصد اعتماد کرد. دوره بدیه

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

عزیزم دانشگاه که مال باباش نیست 

دانشجو هارو هم اون انتخاب نمیکنه 

شما حساسیتت زیاده 

و بهتره در این مورد با همسرت صحبت کنی خودشو نگه داره

چون تا کسی نخواد ، هیچ اتفاقی نمیفته

مستی ام درد منو دیگه دوا نمیکنه ، غم با من زاده شده منو رها نمیکنه
استاد دانشگاه های ما ۸۰ درصدشون با دخترا ساخت و پاخت میکنن برای نمره...دور از جون شوهر شما. ولی از آ ...

منم خوشم نمیاد

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
2706