2733
2734
تو این گرما میمیرم

پع چطو تو این گرما حق بقیه میخوری

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم 
اره دیگ کم کم عادت می‌کنی نمیتونی به حق بقیه احترام بزاری برات عادی میشه حق بقیرو بخوری

نه اتفاقا من حق خودمم نمیتونم بگیرم هر سری سکوت میکنم در موارد جدی اما نمیدونم چیکار کنم:] 

کارمم واقعا زشت هست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
ایول😂😐 ما همیشه سر این چیزا دعوا داریممم بیخیال خاطره میشهههه

😂🤦🏻‍♀️ کاش خاطره خوبی بود حداقل 

الان بزرگ شه داداشم میگه یادته همه اش بستنی های منو میخوردی :)

کیوت

کیپاپرِ مودیِ entj.                                                                               اگرچه‌دل‌به‌کسی‌داد،جان‌ماست‌هنوز ‌.                              کاربری امروز 10 خرداد انتقال پیدا کرد به بنده ♡ . (🎧)
2738

خوراکی هات جدا کن کلی بخر بیفت توش وایسا به خوردن 

من خوراکی‌هام خط قرمزمه یکیش هم دوست ندارم بدم به کسی از بچگی ی عالمه خوراکی می‌خوردم دنیا ی طرف خوراکی هم ی طرف 

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامتون در تاپیکم رعایت بشه . ،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم را دارند  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشد با عنوانشون اگر پاسخی از جانب من دریافت نکردین  دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور شما 🤍
تو خوبی  من بابام همیشه خوراکی میگیره سهم مامان و بابامم میخورم علاوه بر بچه ها خداروشکر چاق ن ...

اخه منم فکر کردم سهم مامانمه گندش دراومد که واسه داداشم بوده وای 😂🤦🏻‍♀️

خودتو از زاویه دید اونا ببین که دارن بهت به چشم یه ادم کم اراده و تن پرور که فقط چشماش شکم خودشو میبنه نگاه میکنن‌.شخصیت و غرورت رو له نکن تو چشم کسی 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
2706