2726

اگر نمره چشمت بالای سه باشه 

نصفشو 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمیدونم چقد میده ولی اگه بیمه سلامت داری رایگانه 

مامانم انجام داد، داداشمم میخواد شهریور انجام بده 

گفتن رایگانه

من زیاد میبخشم اما اعتماد فقط یبار میکنم... پس حواست باشه اعتمادم از دس ندی 
دفترچه تامین اجتماعی داریم ما

تامین اجتماعی نمی‌ده خیلی کم میده اگرم بده 

اولین دلخوشی زندگیم💕مادرم💕پلان اول ؛ دیشب همه چیز به ‹ مو › رسید پلان دوم ؛ صبح معجزه شد و ‹ مو › پاره نشد ± دو ساعت بعد از معجزه ، مامانِ بی‌خبر از اتفاقات اخیر ، برای احوال پرسی زنگ زد و گفت : ‹ دیشب کلی دعات کردم💛'💎 ›دومین دلخوشی زندگیم💕 پدر و برادر جانم 💕 با قلب مهربونشون  و خوبی های بی منت 🌈🦋‌‌ سومین دلخوشی زندگیم اومدن مردی تو زندگیم که منو با تمام بچگیام بزرگ کرد 🌱و کنارش بدون هیچ ترسی خود واقعیمم🙃 .آدم امن زندگی من🫂❤️ می‌گفت هرچقدر دل‌چرکین باشم ازت ولی دوست‌داشتنت هنوزم به دریا وصله.💙 در دل و جان خانه کردی عاقبت ...❤️🌈 خدایا شکرت بابت همه چی 💛💛 
تکمیلی باشیم چی

میده بالای سه 

فکر کنم نصف هزینه رو 

نمیدونم چقد میده ولی اگه بیمه سلامت داری رایگانه  مامانم انجام داد، داداشمم میخواد شهریور انجا ...

عزیزم شما کدوم شهری خواهرم دفترچه سلامت داره کجا بایدبره رایگان عمل کنه؟

عزیزم شما کدوم شهری خواهرم دفترچه سلامت داره کجا بایدبره رایگان عمل کنه؟

ما قراره شهریور بریم تهران بیمارستان تخصصی عمل کنیم انشالله 

مگه بیمارستان خصوصی رایگان عمل میکنه؟ ما کرمانیم

خصوصی نیست ک دولتیه، داخل گوگل بزن شمارش میاد زنگ بزن 

اوه هم هزینه بگیرن دوباره بیمه هزینه ها رو بر میگردونه

2706