2726
عنوان

پارتنرم ۹ ماهه که هستیم

721 بازدید | 40 پست

هنوز نیومده خاستگاریم منم ته دلمه که با گزینه های دیگه هم معاشرت کنم ببینم اونا بگیرن یا ن 

میدونممممم ادم بدیممممم میدونم ولی دلم میخاد زودتر وارد مرحله ی بعدی زندگیم بشم حوصلم سر رفت اینقدر منتظرش بودم این کارو کنم؟

جاست الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه اینکارو نکن 

چون معنی خیانت رو میده کاملا 

میتونی بهش بگی درخواستی که داری 

اگر از اول نگفتی هدفت از دوستی ازدواج هست پس مقصر خودتی

اگر درماندگی و اعتماد به نفس نداشتن باعث جذابیت بیشترمون میشد،دنیا جای بهتری نبود؟اگر صفت [اویزون]برای بقیه جذاب بود چی؟                                              [کاربر واحد پشتیبانی قدیم]

به نظرم ادم بدی نیستی فقط هدفت ازدواجه و داری ادمای مختلف رو میسنجی

اگه هدفت دوستی بود خیانت محسوب میشد ولی تو صریحا گفتی قصدت ازدواجه

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨

کارت درست نیست 

نه انسانی و از لحاظ عاطفی درسته 

نه از لحاظ انتخابیت چون اینجوری بیشتر سردرگم میشه و انتخاب درستی نمی تونی داشته باشی

در کل دوستان تو رابطه هاتون هم تعهد باشه قشنگه

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
نه اینکارو نکن  چون معنی خیانت رو میده کاملا  میتونی بهش بگی درخواستی که داری  اگر ...

گفتم اونم میگه وضعم خوب بشه .... مادرش خیلی اصرارش میکنه بیاد خاستگاریم این مقاومت میکنه میگه دختر مردمو نمیخام بدبخت کنم......

خداییش خیلی بهم تا الان لطف داشته تو موقعیاتیی نیاز داشتمش بوده

ولی منم هدفم ازدواجه زودتره اونم بهش گفتم واسه پولش مشکلی نییس ولی اون یه طرفه جا جفتمون داره تصمیم میگیره همینم باعث شده اعصابم خورد بشه از صبرش

جاست الان
2706