2733
2739
عنوان

طلا میره بالا؟؟

232 بازدید | 21 پست

☹میخاستم خیر سرم انلاین شاپ لوازم التحریر بزنم

خودم بودمو ی جفت گوشواره

رفتم بفروشم

گفت ۹میلیون ۴۰۰

اخه من این ۹ تومن کجای کارمو بگیره نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
قطعا میره بابا عجله نکن تو این ماه های سال همیشه میاد پایین

اخه من میخام کارمو شروع کنم برسم ب شهریور ک فروش لوازم التحریر بالاس

بد ریده شد تو حالم فک نمیکردم انقد کم شع

اخه بمنه مجرده ۲۰ ساله کجا وام میدن

وام خونگی بگیر، بعدشم مگه متاهل و مجرده یا به سن کم و زیاده؟ از بانکای قرض الحسنه یه عدد کمی رو وام بگیر، یا اگه ادمینی بلدی چند تا پیج بردار، حقوق ماه اولتو واسه خودت انلاین شاپ بزن، ۱۰ تومن ۲۰ تومن چیزی نیست که نتونی جور کنی.

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
وام خونگی بگیر، بعدشم مگه متاهل و مجرده یا به سن کم و زیاده؟ از بانکای قرض الحسنه یه عدد کمی رو وام ...

ادمینی بلدم ولی بیشتر ادمین برا عکاسیو حضوری میخان ادمین پاسخگویی دایرکت کمتر کسی میخاد اگرم بخان حقوقش کمه

وام خونگیم باید وایسی تاااا نوبتت بشع اونم خدا میدونه کی

وام های قرض الحسنم گردش حساب بالا میخان تا وام بدن

بعد وامم بدن ۱۸ درصد تا ۲۴ درصده ک نمیصرفه گرفتنش

هرجور فک کنی فروختن طلا بصرفه تره برا منی ک استفاده نمیکنم بمونه هم اونقد زیاد نیس بگم در اینده قراره دستمو لگیره

ادمینی بلدم ولی بیشتر ادمین برا عکاسیو حضوری میخان ادمین پاسخگویی دایرکت کمتر کسی میخاد اگرم بخان حق ...

خود دانی

دوست عزیز، به اندازه آدمای دنیا نگرش متفاوت وجود داره، اگر مخالفی نظرتو برای خودت نگه دار، ریپلای نزن، ممنون که احترام میذاری و درک میکنی.
2706