2737
2734

بچها ما از دبستان با هم بودیم 

صمیمی و خوب البته اعتقاداتمون فرق داشت 

من چادریم اون مانتویی

هیچ وقت باهم اذیت نمیشدیم و همیشه اوکی بودیم ، یه سال از من بزرگتر بود و زودتر رفت دانشگاه از سال کنکور شروع شد که با پسرا دوس بشه 

همه چیو به من میگه ، کم کم دیگه خونشون هم میرفت ، اول گفت فقط در حد دست دادنه بعد گفت نه جلوتر هم رفتیم ، زگیل تناسلی گرفت ازشون 

همینطوری متعدد دوس میشد و دوست میشه 

حتی بار اول هم خونشون میره ، دیگه میخواستم بزارمش کنار امروز که بیرون بودیم دیگه تصمیمم قطعی شد 

خیلی خیلییی دختر ولنگاری شده ، سیگار میکشه با دوستای دانشگاهش که اکیپ تشکیل دادن خیلیی صمیمین بغل میکنن همو ، میگفت پسره به شوخی میزنه در باسنم ، مش‌روب میخوره فحاش شده به شوخی فحش های رکیک و زشت میده بلند بلند خجالت زده ام کرد تو کافه ، بارها صحبت کردم گفتم نکن نصیحت کردم با خوبی گفتم دعوا کردمش ولی بی فایده میگه تو نمیفهمی و درک نمیکنی منو

باید بزارمش کنار چون ابروی منم میبره ، ولی خیلی ناراحتم خیلییییی سخته این تنها،دوست صمیمی منه ، 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
یکم اغراق نمیکنید؟

نه همش همینه خیلی چیزاشم نگفتم چون روم نمیشه 

نمیدونم چرا در عرض دوسال ایمجور شد 

میشه واسه اینکه یه عشق پاک و ازدواج خوب و اونجوری که دلم میخواد رو تجربه کنم دعام کنید ؟ ❤️
2706