2726
عنوان

خسته شدم از این زندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 479 بازدید | 46 پست
اره قبول دارم خب پس باید یخورده بیشتر منتظر بمونی واسه همسر ای کاش میدونستم قیافت چطوره و چطور ادمی ...

دلم میخواد قدش بلند باشه. قیافشم توو دل برو باشه. مخصوصا بینی ش عیبی نداشته باشه.

دلم میخواد قدش بلند باشه. قیافشم توو دل برو باشه. مخصوصا بینی ش عیبی نداشته باشه.

خب این که چیز زیادی نیست😐 خیلی پیش پا افتاده هستش زیاد قیافه خاصی نیست😂😐 میشه بگید اهل کجایید؟

اقا هستم 😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازدواج نکن تهش هیچی نیس یا با کسی ازدواج کن ک خیلی دوسش داری و همه ایده الاتو داره اتفاقا قیافه هم خیلی مهمه چون بعد دلت اونجوری میخواد

روزگار آنطور که میخواستم بامن مهربان نبود خدا هم ساکت تر از آن بود که تصور میکردم....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
چطور مگه عزیزم ؟

هیچی فقط خاستم بدونم چطور همچین خاستگاری نداشتید ؟ 

همچین ادما که خیلی زیاده تازه از این چیزی که میگی خوشگل ترشم خیلی زیاده میدونی بنظرم اصلا نگران نباش حتتتماااا از بهتریناش میاد خواستگاریت اگه انتظارت در این حده چون من فک کردم خاسته غیر معقولی داری ولی اصلا اینطور نیست 

اقا هستم 😑
هیچی فقط خاستم بدونم چطور همچین خاستگاری نداشتید ؟  همچین ادما که خیلی زیاده تازه از این چیزی ...

نه که همچین خواستگاری نداشته باشم. مثلا یکی ممکنه خوش قیافه هم باشه ولی امکانات مادی کافی واسه ازدواج نداشته باشه یا بالعکس.

2706