2410
2553
عنوان

موسیقی مدرک داره.؟

245 بازدید | 14 پست

مثلا کسی ک پیانو میزنه گیتار یا سه تار یا خوانندگی

خلاصه هرچی 

بهش مدرک میدن؟ چجوریاس 

امتحان میگیرن 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
رشته موسیقی دانشگاه اگر منظورته که داره  هنرستان موسیقی هم که داریم مدرک دیپلمه  اگر منظ ...

به جز دانشگاه و دبيرستان 

کجا باید بگیرم مدرکشو 

اگر از بلندای آسمان بترسی، نمی‌توانی مالکِ ماه شوی! 🌖✨        .. کاربریه دوتا دوست ..                       
فنی حرفه ای

من الان درحال اموزشم پیش ی خانم تو ی مغازه بعد کجا برم مدرک بگیرم مثلا امتحان میگیرن ؟

من الان درحال اموزشم پیش ی خانم تو ی مغازه بعد کجا برم مدرک بگیرم مثلا امتحان میگیرن ؟

وقتی تمام کردی آموزشت رو مهم نیست که آکادمی موسیقی بری یا یکی بهت یاد بده فرق نداده وقتی تسلط پیدا کردی میری فنی حرفه ای ثبت نام میکنی برای آزمون هم عملی هم تئوری که حالا یه کتابهایی باید بخونی اون رو پاس کنی مدرک میگیری

وقتی تمام کردی آموزشت رو مهم نیست که آکادمی موسیقی بری یا یکی بهت یاد بده فرق نداده وقتی تسلط پیدا ک ...

ممنون بخاطر توضیحات ❤❤❤

2706