2726

سلام خانما. من اموزش رنگ و مش مو و لیفت و لمینت مژه و ابرو و کراتین و بوتاکس و پروتئین مو میدم. 

آموزش رنگ مو هزینه اش یک میلیون. لیفت هزینه اش ۲۰۰ تومن. کراتین و بوتاکس هزینه اش ۳۵۰ تومن...

هم مجازی هم حضوری. خودم مازندرانم. این قیمت برای آموزش های مجازیم هست. با خیال راحت میتونید شرکت کنید تو کلاس ها. و کامل همه چیز رو یاد بگیرید و برید سالن کار کنید. 

آموزش به صورت وویس. عکس. کلیپ .متن و سوال های آزمونی هست.

نصف هزینه اول واریز میشه. بقیه اش وسط کلاس ها. اگه هم راضی نبودید پولتون رو پس میگیرید.ولی با اطمینان میگم که همه چیو یاد میگیرید و پشتیبانی نامحدود هم دارم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
میشه بعدازآموزش هزینشو پرداخت کنم من شوهرم سخت اعتمادمیکنه اما اگ یادبگیرم باکمال میل هزینشو میده😊

یک نفر دقیقا تو همین نینی سایت گفت بعدش هرینه رو میدم. من گفتم باشه‌..اموزش که دادم کلا حذف دو طرفه زد و پولمو نداد😔😔

خب نصفش اول بده نصفش وسطش

چه لاینی دوس داری؟

عزیزم من حلال وحروم سرم میشه گفتم ک خیالت ازاون بابت راحت باشه اگرازخودم پس اندازی داشتم خودم پرداختش میکردم .. ازبس ک شوهرم پول کارمجازیو اینا داده ب اصرارخودم .. دیگع چشمش ترسیده بابت اون گفتم. همشو دوس دارم😊کدومش درآمدزاتره؟؟

سلام عزیزم

وام ازدواجت از لحظه ثبت نام توی سایت تا مرداخت توی حسابت چقدر طول کشید؟

چند تا ضامن خواستن؟

تورو حضرت عباس لایک‌نکن😐💔دوستان ما چند تا کاربر هستیم که این اکانت رو زدیم برای تاپیک هامون که توی اکانت اصلی نپرسیم گفتم در جریان باشید 
عزیزم من حلال وحروم سرم میشه گفتم ک خیالت ازاون بابت راحت باشه اگرازخودم پس اندازی داشتم خودم پرداخت ...

کراتین و رنگ و مش درآمدش بیشتره... لیفت و لمینت هم بستگی به شهری که دارید زندگی می‌کنید داره بیین خواهان داره یانه. 

2706