2737
2734
عنوان

خیانت

| مشاهده متن کامل بحث + 4761 بازدید | 251 پست
تهدیدکن مامانتو بگو اگه دست برنداره براباباتون زن میگیرید وشمااونو لو میدید وابروی اون مردک روهم میب ...

میدونه این کارو نمیکنم چون چند ساله سکوت کردم ولی الان قابلیت انجام هر کاریو دارم چون پای خواهرم وسطه

آدما رو نمیشه فهمید! هر کسی درون خودش یه آدم دیگست!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هرچی باشه مادرشه مگه میشه.درست باهاش حرف بزن شاید فریب خورده انسان خطا میکنه معصوم که نیس

نه چن ساله که اینجوریه، عادت کرده به یه نفرم راضی نیست

2728

به مامانت بگو یه دوست دارم که یه اتفاقی براش افتاده گفته بیام از شما راهنمایی بگیرم 

یه برادر داره که متوجه شده مادرشون خیانت می‌کنه 

از درس و مدرسه افتاده 

شما بگید چکار کنه راهنمایی کنید

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
فداتون شم عین ما هم اختلاف سنیتون هم مشکلتون بیا بغلم زار زار گریه کنیم نمیتونم چیزی بگم

ای خواهر دلم خونه بخدا😔😔خودم افسردگی گرفتم از دست این زن نمیخوام خواهرمم عین من شه

2738
به مامانت بگو یه دوست دارم که یه اتفاقی براش افتاده گفته بیام از شما راهنمایی بگیرم  یه برادر ...

خیلی پرو تر از این حرفاست اصلا به روی خودش نمیاره بارها خواستم مستقیم بگم مارو متهم کرده و خودشو کشیده کنار

ای خواهر دلم خونه بخدا😔😔خودم افسردگی گرفتم از دست این زن نمیخوام خواهرمم عین من شه

هیچی نگو بیا بغلم فقط🫂🥺😭

داغ دلمو تازه کردی مامانم با چن نفر میحرفه البته س.ک.س نداشته بوس بغل چت اینا

من ۱۸ سالمه خواهرم ۱۰ دارم دیونه میشم

خیلی پرو تر از این حرفاست اصلا به روی خودش نمیاره بارها خواستم مستقیم بگم مارو متهم کرده و خودشو کشی ...

شوهرت می‌دونه 

رفت و آمد داری باهاش

آرون من 16 دی چشم های قشنگش رو به دنیا باز کرد
2706