2737
2734

از ته لنجی ها یعنی جاهای که مواد و سوپری خارجی فروشی دارن..من از ابادان گرفتم بازار امیری...اصل هستن اونجا.

پـــــیش از آنکه دستهای درخت به نــــور برسد...پاهایش تاریکی را تجــربه کرده.گاهی برای رسیــدن به نــــور باید از تاریــکی گُـــذشت...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیشه تشخیص داد . به نظرم الکی هزینه نکن که آخرش هم معلوم نشه تقلبیه یا اصله ، فیروز بخر خیلی خوبه کیفیتش . من که راضی بودم برای بچه هام

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2731
نمیشه تشخیص داد . به نظرم الکی هزینه نکن که آخرش هم معلوم نشه تقلبیه یا اصله ، فیروز بخر خیلی خوبه ک ...

اره منم به همین فکر کردم 

اگر پولمو بدم یه چیز فیک گرون بخرم خیلی ضرر میکنم چون اون کیفیتو نداره به بدن بچم اسیب میزنه همون فیروز همه چیزش رو میخرم همه هم راضین

اره منم به همین فکر کردم  اگر پولمو بدم یه چیز فیک گرون بخرم خیلی ضرر میکنم چون اون کیفیتو ندا ...

فکر خوبیه ، ان شاءالله که نی نی رو به سلامتی بغل کنی و با دل خوش از وسایلش استفاده کنی 😍😍😍

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2738

سیوند هم خوبه 

من پن شستشوی کودکش رو برای صورتم میزنم واقعا فرق کرده 😬😁

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
سیوند هم خوبه  من پن شستشوی کودکش رو برای صورتم میزنم واقعا فرق کرده 😬😁

چه جالب باشه عزیزم ممنونم 

پن شستشوش رو برای خودم میگیرم 😃😃

اما بین اینو ایروکس یکیو برای نی نیم انتخاب میکنم

من چن سال پیش جانسون خریدم اصلا راضی نبودم .خوبه ها ولی با فیروز ک ارزونتره یکیه 

چرا راضی نبودی؟من دیگه نمیخرم جانسون چون هم اصلش گیر نمیاد هم همهی بچه های نی نی سایتی میگن شامپوش چشم میسوزونه

2706