2726
ممنون عزیزم❤🌷

قربونت😘

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...
مرسیی 🤍

😍❤️

ساعت ۱ بامداد ۹/۲۵ نی نی ام از پیشم رفت🖤😔💔       مرگ تو را چو داد گردون خبرم//خبرت نیست که یکباره چه آمد به سرم  😔😔💔                                                                                   تمام کوچه های شهر پر از فریاد تنهاییست                       شنیدم عابری میگفت که بغض شب تماشاییست                     بزن باران که محتاجم به لمس بودن این تب                       هم آغوشم بشو شاید فراموشش کنم یک شب                  هرکه خود داند و خدای دلش🌱🌱 که چه دردیست در کجای دلش💔  ///قصه اینجاست که شب و بود و هوا ریخت بهم،، من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...            گلی بودم نه وقت چیدنم بود/جنین بودم نه وقت مردنم بود/گلی بودم میان دل مادر/نه وقت توی خاک خوابیدنم بود             روز محشر به خدا خواهم گفت :آنکه از من تو گرفتی همه جاااننمم بود🖤...

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
مرسی عزیزم😘

فدات😘

بچه ها یه پارت قبل ۱۱ طبق قرارم گذاشتم براتون امشب بازم پارت داریم ولی تا یه ساعت دیگه یه دونه دژگش ...

یعنی امشب دیگه پارت نمیدین🫤💔

با کسی که هرشب آرزوی مرگ میکنه از آینده حرف نزنین!

دیار ولم کن کار دارم ..

دیار با اخم گفت : لادن حالش بده تو برو دیگه نمیبینی نباید به زن باردار اینجوری بگی؟

_دلاارم: اعععع الان خانمت شد عزیز ما شدیم اَخی باشه دارم برات دیار خان 

دیار ی نیشخند 

گفتم آقای پدر نیشت رو ببند زشته 

دیار ی اخمی کرد 

لادن داد و بیداد میکرد رفتم بگم چ مرگشه که دیدم بله بچه اش داره میاد 

سریع رفتم به دیار گفتم بدو بدو ماشین رو روشن کن گل پسرت داره میاد 

دیار هول کرده بود انگاری کاراش دست خودش نبود تو سرش داد زدم گفتم : دیاررر چته گفتم برو ماشین رو روشن کنن چرا داری خانه رو متر میکنی؟

دیار سریع رفت ماشین رو روشن کرد 

من رفتم لادن رو آماده کردم آروم آروم از پله ها اومد پایین

● دیار داد زد گفت: بدووو دیگهههه 

من با خنده گفتم : چشم آقای پدرر 

سوار ماشین شدیم دیار با گاز میرفت گفتم جاده رو مراقب باش سریع رفتیم از دیار امضا گرفتن دیار داد و بیداد میکرد میگفت یعنی چی این چ مسخره بازی من زنم رو از شما میخوااام 

رفتم جلو ی سیلی زدم بهش که به خودش بیاد 

دلارام: چ مرگتههه دیاااار امضا کن الان بچه میاااد 

دیار: دلارام دعا کن تو رو خدا میترسم 

رفتم جلو بغلش کردم گفتم :داداش گلم نگران نباش انشاالله چیزی نمیشه دکتر اومد لادن رو برد اتاق عمل..

برای ادامه رمان 👇

https://rubika.ir/barnam_navis/FCHAAGDJEEJBJEH

ممنون میشم عضو بشید🙏

تا اینجا خوندم خوب بود دوست داشتم یه چند تا ایراد ریز داشت که دوستان گفتن

موفق باشی

فقط اگه پارت گذاشتی لایکم کن بیام بخونم

سـکــوتت را نـدانــستـم...نـگاهــم را نـفـهمـیدی...نـگــفـتم گـفـتـنی هـارو...تـو ام هــرگـز نـپرســیدی...🖤
2706