2737
2734
عنوان

از دست شوهرم افسرده شدم🙂

228 بازدید | 6 پست

نمیدونم از کجا شروع شده ولی ب خودم اومدم دیدم 7 ماهه باردارم و یه هفته میشه ک فقط به طلاق فکر میکنم.

رفتارهای شوهرم عوض بشو نیست.

.درست حسابی پول نمیده دوس داره محتاجش باشم.

.تو خیابون زن بی‌حجاب میبینه میگه وای اینو نگاه فلان و بهمان و من بدم میاد اصلا دخالت تو کار و اعتقادات دیگران تو شخصیتم نیست.

.پدر شوهرم و خواهر شوهرم رو دوس ندارم و همش اصرار داره بریم خونشون و تو خونشون همش دعوا و بحثه

.یکم که صمیمی میشیم سریع پررو میشه و احترام درست نگه نمیداره

.تو پوشش من دخالت می‌کنه و احساس میکنم اصلا سلیقه من براش مهم نیست

و از همه بدتر تلاشی برای بچه ای ک تو راه داریم نمیکنه هر چی میگم ی چیزی بخریم و بزاریم کنار

دیشب قلب درد گرفته بودم از دستش و واقعا حس میکنم باید تنها باشم ی مدت و نبینمش اما بهش بگم جدی نمیگیره.

خستم واقعا😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقد ۳ چهار سال پیشه منی با این تفاوت که شوهر من خیانت میکرد و دست بزنم داشت میدونی چیکار کردم دست از لجبازی و سعی واسه جبران بدی هاش برداشتم چسپیده به خونه و بچه هام رسما ولش کردم و شروع کردم به خوشحال کردن خودم حتی تو خونه چون تنها نمیزاشت برم بیرون یه جورایی دیگه اهمیت ندادم بهش الان خیلی بهتر شده و زندگیمون ارومتره

2731
چقد ۳ چهار سال پیشه منی با این تفاوت که شوهر من خیانت میکرد و دست بزنم داشت میدونی چیکار کردم دست از ...

دقیقا چیکار کردی؟

اهمیت ندادی بهش ینی چی؟

من متوجه نمیشم😭

دقیقا چیکار کردی؟ اهمیت ندادی بهش ینی چی؟ من متوجه نمیشم😭

یعنی دیگه واسم مهم نیست کی میره کجا میره با کی میره اصلا نمیپرسم و فکرم نمیکنم یا چرا دوستم نداره یا چرا محبت بلد نیست چرا نمیخره چرا چرا چرا کلا سعی میکنم کمتر باهاش حرف بزنم نه اینکه قهر باشم ها نه باور کن اگه تو عوض بشی متقابلا اونم مجبوره عوض بشه بشین فکر کن یه ذره رو خودت کار کن نه با دعوا  و قهر ولی خودتو رفتار و اخلاقتو عوض کن خودبه خود اونم عوض میشه