2733
2734
پیاز رو نگینی خرد کن تفت بده زرد چوبه اضافه کن سبزیها رو اضافه کن شیره تمرتو بگیر بریز تو سبزیها ماهی ها هم بریز روشون فلفل هم بزن
خدایا شکرت...من دارم مامان می شم، شوهرم داره بابا میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ماهیتو بشور نمک بزن بزار کنار. بعد نیم ساعت بشور و سرخشون کن.(البته اصلش اینه که بندازی تو خورشتت ولی من اینجوری بیشتر میپسندم)
سیر و پیاز و رنده کن و قشنگ تفت بده بعد گشنیز و شنبلیله که ریز خورد شده بهش اضافه کن خوب سرخ کن .تمرهندیم آبشو صاف کن بریز توش بزار جا بیوفته و اخرم ماهی سرخ شده تو اضافه کن. فلفل سبز تند هم یادت نره
2738
پیاز+سیر+سبزی قلیه+زردچوبه+فلفل سبزیتو حتما سرخ کن
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آنست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن؛
ماهیو مزه دارش کن بعدم تو ارد بغلتون و سرخ کن اواخر پخت بریز تو خورشتت
بزرگترین مصیبت برای یک انسان آنست که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد و نه شعور لازم برای خاموش ماندن؛
تمر هندیا یادم رفت تو اب گرم خیس کن هسته هاشو بگیر بریز رو سبزیات
پیاز داغ ادویه جات فلفل نمک گشنیز و شمبلیله و سیر رنده رب گوجه خیلی کم ب ترتیب سرخ بشن حسااابی بعد تکه های ماهی بذار روشون ی تفتی بده تمر هندی اب شده بریز بذار جابیفته روغن بندازه