2733
2734

نتونستم و موندم ... هر چی خواستم برم نشد ... از چندین طرف ماشین و موتور میومد . نمی دونستم چکار کنم . همین مسیرو صبح و روشنی با سختی و دعا رد میشدم . چقدر احساس ناکافی بودن بهم دست داد . اینقدر رفتم عرض خیابون رو و دعا کردم تا یه خانمی اومد و خواهش کردم منو رد کنه . من هیچوقت کسی یادم نداد و قویم نکرد 

لطفا میشه بگین برای همچین خیابون های شلوغ و چند طرف میان چطور میشه رد شد . 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

تئوری بلد نیستم بگم ولی 

تو کتاب تفکر یادم نمیاد سال چندم

بهمون گفتن اول اینورو نگاه کن حالا یک نگاه اونور

کسی نباید قویت کنه اون خودتی

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم با سلام صلوات رد میشم 😑 ولی حتما از روی خط رو شو 

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
  تئوری بلد نیستم بگم ولی  تو کتاب تفکر یادم نمیاد سال چندم بهمون گفتن اول اینورو ...

درست میگین ... هر جا میرفتم نمی دونستم کجا رو نگاه کنم  و این اذیتم کرد 

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

جانم 

خط عابر پیاده 

پل مخصوص 

منم مثل خودتم صبر می کنم چند نفر رد بشن کنارشون حرکت می کنم 

💚تاپیک صلوات به نیت سلامتی امام زمان شنیدم امام رضا مریضارو شفا میده💚شنیدم پنجره فولاد رضا برات کربلا میده💚 شنیدم که ضامن آهو شدی امام رضا💚میشه ضامن منم بشی پیش خدا💚 شنیدم هرکی بره زیارت امام رضابرادیدنش میاد سه جا غریب الغربا💚برا بار اولی سر پل صراط میاد💚دومی وقتیه که نامه ی تو برات میاد💚بار سوم که میخاد آقا به دادت برسه💚وقتی که ملک میاد تا به حسابت برسه💚من قیزیمادونیایام😍قیزیم منه دونیا دی😍الله بیزی آییرما😍بو قیز منه سودا دی😍من تورک قیزام آسانا😍منیم آنام زهرا دی😍عشقی منه اورگددی😍قلبیم اونا شیدا دی😍♥ آبجی سادات خودمی💚khoday_mer3p 💚با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.brave 
2738
ازروی خط عابر پیاده

یعنی از روی اون بریم ، ماشین ها باید وایسن قبلش و آروم بیان ؟

بابا تو فوبیایی رد شدن از خیابون داری ک منم دارم😐😐💔وقتی میخام از خیابون شلوغ رد شم بند دلم پاره م ...

من بلد هم نیستم 💔💔💔

جانم  خط عابر پیاده  پل مخصوص  منم مثل خودتم صبر می کنم چند نفر رد بشن کنارشون حرک ...

اومدم برم باهاشون زود رد شدن . تا یکی اومد و منو برد اونطرف

پس شما هم مثل من هستین و تنها نیستم 

از روی خط عابر، شاید واقعا مشکل از تو نیست ،بعضی خیابان ها واقعا خطرناک ه باید از پل هوایی رد شد

ممنون از جملتون 

درست میگین ... هر جا میرفتم نمی دونستم کجا رو نگاه کنم  و این اذیتم کرد

رو خودت کار کن قوی باش 

تو این دنیا هیچکس نیست بتونه دستتو بگیره 

فقط خودتی و خدای خودت 

همه تهش میرن 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
2706