2726
عنوان

علت تیر کشیدن واژن قبل پریود

36941 بازدید | 15 پست
سلام دوستان کسی قبل پریودیش واژنش تیر میکشه من اینطوری ام...اقدام هم کردم ولی...فکر کنم این ماه هم نتیجه نداشته باشه..چون هر وقت این دردا میا سراغم میدونم بعدش پریود میشم خیلی ناراحتم:(
خدایا منو فراموشت شده؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای منکه خسته شدم همش دنبال علایمم اخرم پری میشم اینماه 20روز مونده بود به پری  دل درد حالت تهوع داشتم فکرکردم پری میشم نشدم بی بی زدم منفی شد بعد تخمک گذاری واژنم تیرمیکشید با پهلو راستم نمیدونم چیه خدا کنه نی نی باششششههههه 😢12روز مونده به پریودم😣

من خيلي سختي کشيدم اسمم بايد تو کتاب گينس ثبت شه بنام کوچکترين دختر قوي هنوزم مشکلات، و سختي زندگي دنبالم هستن برام دعاکنيد قويترشم هيچوقت نگيد خدايا مشکل بزرگي دارم بلکه به مشکلات بگيد خداي بزرگي دارم من بهش ايمان دارم ميدونم که ميدونه اميدزندگيمه خدايااااا هميشه دستمو گرفتي مبدا روزي ول کني عااااشقتم يه جوره خاص اونجوري که تودلت ميخواست  
وای منکه خسته شدم همش دنبال علایمم اخرم پری میشم اینماه 20روز مونده بود به پری  دل درد حالت تهو ...

سلام چیشد باردار بودی یانه؟؟

دوسالــه چشـــم انتــ👶ـظارم لطفا برای زود بارداریم ســـه صلواتـــ بدیــن🙏خواهش میکنم برام دعاکنید اوناییکه مثل من چشم انتظاربودن و حاجتشونو گرفتن😔
سلام چیشد باردار بودی یانه؟؟

سلاااام نه   

من خيلي سختي کشيدم اسمم بايد تو کتاب گينس ثبت شه بنام کوچکترين دختر قوي هنوزم مشکلات، و سختي زندگي دنبالم هستن برام دعاکنيد قويترشم هيچوقت نگيد خدايا مشکل بزرگي دارم بلکه به مشکلات بگيد خداي بزرگي دارم من بهش ايمان دارم ميدونم که ميدونه اميدزندگيمه خدايااااا هميشه دستمو گرفتي مبدا روزي ول کني عااااشقتم يه جوره خاص اونجوري که تودلت ميخواست  
سلاااام نه    

انشالله باردار میشی،،منم پنج ماهه تواقدامم،امروز روز موعد پریودیم بود هنوز نشدم حتی علائم پریودی هم ندارم،دعاکن برام باردار باشم

دوسالــه چشـــم انتــ👶ـظارم لطفا برای زود بارداریم ســـه صلواتـــ بدیــن🙏خواهش میکنم برام دعاکنید اوناییکه مثل من چشم انتظاربودن و حاجتشونو گرفتن😔
انشالله باردار میشی،،منم پنج ماهه تواقدامم،امروز روز موعد پریودیم بود هنوز نشدم حتی علائم پریودی هم ...

اخیییی عزیزم الهی به حق فاطمه زهرا س باردار باشی عزیزدلم 

اخیییی عزیزم الهی به حق فاطمه زهرا س باردار باشی عزیزدلم 

مرسی همچنین شماهرآرزویی وحاجتی داشتید بهش برسید

سلام دوستان من هشت روزه ک پاک شدم از پریودی،پ هم منظمه،نمیدونم دوروزه دل درد پهلودرد،نیرکشیدن رحم دارم میتونه علایم بارداری باشه؟ما جلوگیزمون طبیعیه واقدام نکردیم برای بارداری،ممکنه با پیشاپ حاملگی؟

تیکرتولد گل پسرمه😍خداجونم به خاطر نعمت بزرگی که بهم دادی هزاران مرتبه شکر😍انشاالله قسمت اونایی ک آرزو دارن‌مادرشن😍
2706