2726

من پارسال خونه مجردی داشتم

امسال بخاطر گرونی اومدم همخونه ی بچه ها شدم من میدونستم دختره دوس پسز داره خودش ۷۹ دوس پسرش متولد ۸۱

کاردانی میخونن تو ی دانشگاه زیر نظر س...پ..اه خیلی  سختگیررر

این دختر میدونستم ی وقتی دوس پسزشو میاره ولی از هفته اول فهمیدم تقریبا هر شب پسره اونجاست ....

روز تعطیلی باشه اصلا نمیره 

از ی شهر دیگ اومدن دوتاشون

دختره ی عوضی ب تمام معنا خونه لجن بسته بود سیاه ب تنهد چیزی ک میرسه اتاقشه و ظرف خودش ت بگی بزک  تهدید ما سر نوبت این اخریا دیگ سینکو میتکوند....خونه منفجر میشد مهم نبود

این ی خرگوش داشت هر وقت میرف پیش پسره من بهش میرسیدم حموم و فلان اخرشم دختره ولش کرد تو پارکینگ بس نمیرسید بهش بهم پیام میداد دارو بده غذا بدش

تراس دشسویی حموم 

تمام وسایل خونه فرش مبل یخچال جارو برقی من بردم استفاده میکرد هیچی نمیداد از مال خودش یخچال اشتراکیش با اون دختره رم برد جدا کرد با دوسپشرش ی گاز خوب داشت وونم داد ب پسره با گاز صفحه ای خونه ک مشکل داره اشپزی میکردیم  و میکنیم ناچارا

اقا من ی هفته خواهر اورژانسی خواهر اومد اتاق عمل مجبور شدم بیام شهرشون

این و اون یکی همخونه انقد ب پرنده هاپ نرسیدن ک مرد گرون ترینشون

من خیلی عصبی شدم پیام دادم بهش ک من تیر ماه میرم دیگ ت جز علی ب هیچی توجه نمیکنی

شروع کرد دری وری گفتن

گفت اره دعوتنامه ندادم برات از سفر ک اومدی جمع کن برو

گفتم تیر امتحاناته البت ۲۸ خرداد ب گمونم 

من نمیتونم حجم این وسایلو جمع کنم هم بخونم هم خونه پیدا کنم

گفت برو خونه دوس پسرت بمون ....ینیا از شدت اشغال بودنش اتیش گرفتم

گفتم تو مارو سز غذا وقن ترایش خاب بلند کردی ک یارو بیاد

تو خون جدا ندتریم بگیم پریودیم چون اون میشنوخ

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

من ی شهر دیگ رفنم مصاحبه ۸۰ درصد با پارتی و این داستانا قبولم باید برم...تا ماه دیگ خبرم میکنن من الان نمیتونم خونه جدا کنم این دخترم لج کرده

میخام با پدرش شمارشو از حراست بگیرم

یا ب حراست بگم بترسوننش فعلا تا پایان امتحانات ول کنه و ادب بشه....چون دیگ شورشو دراورده با دوس پسرش

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

حالا ب بابای دختره چی میخای بگی؟؟؟ خودت جدا شو بعد امتحانا یجای دیگه خونه بگیر اینم وقتی شکمش اومد بالا باباش میفهمه دخترش بجای درس چ گهی میخورده

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    
دلش پره😐

اشتباه نوشتم همشو قاطی شد

شستشوی تراس و همه اینا با من بود

وسایل خونه همه شاز من جز چیزایی تو اتاق داشت!

یکم. واضحتر بنویس ببینیم چی میگی عصبی هستی همش غلط غلوط میگی

نه اسمم ترانه اس نه ۱۵ سال دارم😊...نام کاربریم اسم یک فیلم سینمایی با بازی ترانه علیدوستیه ..اصلااا هم به این بازیگر علاقه ای ندارم، همین طوری گذاشتم این نام رو🥰.اگه با همسرت مشکل داری اگه مادرشوهرت خواهرشوهرت اذیتت میکنه اگه بچه ات خیلی اذیتت میکنه و بچه خوبی میخوایی   .    🌸   ذکر استغفرالله ربی و اتوب الیه�🌸  رو یادت نره.زیاد تکرارش کن .بی جواب نمیمونی. این حرف خیلی از مراجع هست وحدیث زیاد داریم که گاهی مشکلات ما بخاطر گناهان مونه..پس با این ذکر ان شالله که گناهامون بریزه و مشکلاتتمون حل بشه🌷🌷🌷                  در ادامه اینکه  اگه امضا رو خوندی و برام یک صلوات بفرست تا که به حاجت دلم برسم.🌺و همچنین منو همسرم و دختران گلم عاقبت بخیر بشیم که از همه چیز مهمتره بنظرمن🌺.دوست داشتی بهم بگو تا منم برای آرزوهات دعا کنم و صلوات بفرستم.🌹چون واقعا دعای نی نی سایتی ها میگیره.ممنون دوست عزیزم🤗😍..دوست داری تمام مشکلات بشریت هرچه زودتر تموم بشه..پس بگو اللهم عجل لولیک الفرج....که فقط با اومدن آقا امام زمان.عج. این امر محقق میشه😊😊😍❤❤❤❤
حالا ب بابای دختره چی میخای بگی؟؟؟ خودت جدا شو بعد امتحانا یجای دیگه خونه بگیر اینم وقتی شکمش اومد ب ...

اخه الان کجا برم خونه بگیرم ...تو فرصت کم کی بسته بندی کنم میگه ۱۵ پ برو

من هموز اینور کشورم بحاطر رجلت اتوبوس نیست برگردم

2706