2726

بهزیستی نداره که هزینه کنه برای این موارد و حقوق ها هم دیر به دیر هست جون قرار دادی هستیم و حقوق کم .. این موارد دیگه کمک مردمیه که امیدوارم پیدا بشه 

و منم خیلی دلم مشهد میخواد این روزا 😔

میشه بچه های نی نی سایتی ،  دعا کنید خیر پیدا بشه و بتونیم بچه ها رو ببریم مشهد ... خواهش می کنم

امام رضا جان برای شما هم کاری نداره که این خواسته منو قبول کنین . چون هم خودم هم بچه های مرکزمون خیلی دلشون مشهد میخواد و شده برای چند روز بهشتت رو ببینیم مهربان امام 🌺

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
مدیر مرکز خصوصی معلولین پول خوبی دولت بهشون میده

خیلی برای خودشون نمی مونه . چون خیلی خرج مرکز کردن 

کولر و هر چیزی که نیاز مرکز هست و بنایی و کارهای جانبیش در قبل

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷