2410
2553
عنوان

دست ودلبازی شوهرواذیت شدن من

459 بازدید | 36 پست

من 28سالمه شوهرم33پسرم6سالشه یازده ساله ازدواج کردیم موقع ازدواج هیچی نداشت وکارگربودالان یکم پیشرفت کرده ومعمارشده یه پرایدمدل پایین سی تومن رهن یکم هم وسایل خونه خریدم اصلا شوهرم اهل پس اندازنیست خیلی ولخرجی میکنه واقعا رواعصابم هست مدیریت نداره

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

دیروزمیگفت کارتم خالیه کلی بدهی دارم امشب میگه شام نزارمیریم بیرون

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

کجا سی تومن رهن میدن؟

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫

خب حالا که ولخرجه خودت مدیریت کن مثلا مسری ارایشگاه اگر ۵۰۰ شد بگو ۷۰۰ شد لباس ۲۰۰خریدی بگو ۴۰۰خریدم اینجوری کم کم جمع کن ببین چقدر نیشه فقط حواست باشه سوتی ندی بهش بگی اینهمه پول دارم

نجلا یعنی دختری که چشمان درشت دارد...
2714

خب خودت مدیریت کن قبل از هرکاری همسرت بیمه ساختمانی کن و پس انداز هم اگر می‌کنی تبدیل کن به طلا و سکه بعدش هم ملک 

میان استخوانهای خرد شده ایم                                                    اما امید تقلا میکند برای روییدن...🤍🌱🕊️
دیروزمیگفت کارتم خالیه کلی بدهی دارم امشب میگه شام نزارمیریم بیرون

این از این مدل مرداس .ک بعد چند سال شاید هیچ پیشرفتی نکنن.خودشو شانسش دیگه.

ولی خودت زرنگ باش سعی کن بتونی پولش رو براش مدیریت کنی سخته شاید نزاره ولی کوتاه نیا .حالا با هر شگردی تونستی انجام بده

خب بندازش توی خرج..مثلن یه خونه ی گرونتر رهن کنید..حداقل توی رهن که پول میمونه..وام اینا بگیر بده طلا اینا بخر..یه وامم هست تازگیا میدن فک کنم وام ودیعه ی مسکن،یه همچین چیزیه..که اجاره نامه رو میدین بانک دویست تومان اینا وام میدن اگه تونستی بگیر..

2706