2726
عنوان

7کیلو لاغری در 48روز 😍

327 بازدید | 51 پست

به نظرتون امکان داره؟ 

به نظر خودم که اگر دوباره محکم اراده کنم حتما میتونم بهش برسم😍😍😍

هرشب هم میان اینجا گزارش میدم نظرتون؟ 

می‌سازم دوباره😍🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میشه روش کارتون رو یگین

من یه مدت سالم خوری و پیاده روی کردم و 15کیلو کم کردم اما یه مدته خیلی بی اراده شدم و جلوی خودم رو نگرفتم وگرن الان 17کیلو کم کرده بودم نه اینکه دو کیلو هم برگرده

می‌سازم دوباره😍🙂

واااای توروخدا به منم بگو همین الان خواستم تاپیک بزنم ببینم چه گلی سرم کنم ۸۸ کیلو شدم با قد ۱۶۸ 

سه جلسه هم هست باشگاه نیرم دریغ از یه ۱۰ گرم کم نکردم

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ...ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…  
۷ کیلو تو کمتر از ۲ ماه حتما حتما مشکلی هست خیلی زیاد نکن  سنگ صفرا میگیرید

هر هفته یک کیلو اصولیه پس دوماه تقریبا 8 کیلو خوبه دیگه کم بشه

واس ما عینکیا شاخ و شونه نکشید ما کافیه عینکامونودربیاریم از دنیامون محو میشید:))
2706