2726

بنظرتون فردا میتونم برم سرکار و حرف بزنم . چون مرکز مراجع داره . ترو خدا بگید و گرنه مرخصی بگیرم 😔😔😭 . من دردام و ترسام با کمک خدا و شما حل دارم می کنم 

لطفا راهنماییم کنید 😔

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره به اینکه میتونی صحبت کنی یا ن 

الان که استریل هست تو دهانم . پارسال کشیدم یکی به سختی اینکارو کردم 😔

خیلی مهمه که یاد بگیری چه جوری به تنهایی هم خوب باشی.باید یاد بگیری که چه جوری به هنگام زمین خوردن خودتو بالا بکشی، نیاز های خودتو تأمین کنی، اشکهاتو پاک کنی و خودت رو خوشحال نگهداری.اینکه افرادی رو برای خودت داشته باشی واقعاً عالیه، اما نمیتونی انتظار داشته باشی که همیشه کنارت باشن...
2728

عزیزم من  پارسال دو تا با هم جراحی کردم ...اصلا اذیت نشدم . ولی  استریل که برداشتی  بستنی بخورین . اصلا اب و خونابه دهنتون رو سعی نکنین بریزین بیرون . ینی تف نکنین قورت بدین . هر چی تف کنین خونریزی بیشتر میشه . 

من که از همون روز عصری خوب بودم . درد هم اگه داشتین بجای خوردن مسکنهای قوی اگه شیاف دیکلوفناک  بزارین خیلی خیلی اروم‌ میشین امشب و راحت میخوابین

عزیزم  من  پارسال دو تا با هم جراحی کردم ...اصلا اذیت نشدم . ولی  استریل که برداشتی & ...

فعلا آمپول زدم . دارو هم داده

ممنون از امیدواریتون 

فکر میکنم تا فردا بتونی صحبت کنی عزیزم نگران نباش 

ممنون . خداروشکر شماها هستین 

سلام 

می‌بینید که سایت خرابه. با لینک بذارید🙏🏾. دلم میخواد ببینم عکسشو 😍😭

شنبه، 9 دی سال 1402 و ساعت 11:01 صبح: من حالم خوب نیست.. احساس میکنم اندازه یه اتاق سه در چهار، غبار دور من رو گرفته و خودمو اون وسط گم کردم.    دوشنبه، 29 آبان سال 1402 و ساعت 9:28 صبح: برای مدت تقریبا زیادی نیستم و اینجا نمیام. ولی لطفا اگه سوالی ازتون پرسیدم که تا این لحظه جوابمو نداده بودین، لطفا جواب بدین. وقتی برگردم میخونمش. خیلی ممنونم که مهربونید و این مهربونی رو نشر میدید💙...   از نظر من آدما وقتی چشماشون پر اشکه و برق میزنه و همزمان دارن میخندن، خیلی خوشگل میشن. من اون لحظه رو از نوع شادش براتون آرزو میکنم 🌿..