2737
2734
عنوان

شیر خوردن نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 23408 بازدید | 56 پست
خدا روشکر که وزن گیری نینیت خوبه.همینکه میگی دهنش پرازشیره میریزه بیرون یعنی قدرت مکندگیش زیاده زود سیر میشه. از مادرشوهرت ناراحت نشو.نسل قدیمن.سوادشونم برای همون موقس.بهش بگو دکترش گفته همه چیش عالیه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخملی من الان ۱۰ ماهشه از اول ۵ مین بیشتر شیر نمی‌خورد ولی‌ مثل نی‌نی شیما وزنگیریش عالی‌ هست اصلا به حرف مفت کسی‌ توجه نکن تا میتونی‌ با هاش هارو بزن بغلش کن و باز‌ی کن که hoshyar بشه و باهوش
2731

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه

سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست

تقریبا از 3 ماهگی تو بیداری سینه نگرفت

اولش دوشیدم خواستم با قاشق یا قطره چکون بدم بلد نبود قورت بده همه از دهنش بیرون میومد

من این راه رو بی خیال شدم

از 3 تا 4 ماهگی توی ماشین در حال حرکت، تو خواب و گاهی هم تو بیداری با راه رفتن شیر میخورد

از 4 ماهگی یاد گرفت با قاشق و قطره چکون شیر بخوره سخت بود ولی با اسباب بازی و موبایل و بازی در آوردن بهش میدادم تقریبا روزی 2 ، 3 بار شیرم رو میدوشیدم هر بار تقریبا 30 سی سی

البته در کنارش روش های بالا رو هم انجام میدادم 

چون بچه باید مک بزنه تا شیر تولید بشه

از تقریبا 5 ماهگی تو ماشین شیر نمیخورد چون هوشیار شده بود 

از 6 ماهگی دیگه تو خواب شیر نمیخورد چون بیدار میشد منم همچنان می دوشیدم و در حال راه رفتن بهش شیر میدادم

خیلی سخت بود اون روزها همش غصه میخوردم گاهی گریه میکردم چرا بچه ام سینه نمیگیره اما بچه های مردم ... 

گاهی دوشیدن شیر (با شیر دوش دستی) باعث میشد سینه ام درد بگیره اما خوشحال بودم بچه ام شیر خودم رو میخوره 

بهش شیر خشک ندادم البته شیشه رو خوب میگرفت منم از ترس اینکه کلا از سینه بره بهش شیشه نمی دادم 

گاهی میخواستم راه ببرمش بهش شیر بدم اولش گریه میکرد جیغ میزد اما نوازشش میکردم براش شعر میخوندم تقریبا 5 یا 10 دقیقه راه می بردمش تا سینه رو میگرفت شیر میخورد و میخوابید

شما هم اگر شرایط مثل من رو دارید غصه نخورید بچه تون خوب میشه

بچه من تقریبا از 7 ماهگی بهتر شد. از 8 ماهگی وقتی میگفتم «می می » به سمتم میومد البته کلا خیلی شیر نمیخوره همین الان بیشتر از 2 دقیقه شیر نمیخوره خیلی هم بازیگوشه ولی دیگه مهم نیس در کنارش غذای کمکی میخوره 

شما هم از 5 ماهگی مثل من غذای کمکی را با لعاب برنج و فرنی ساده شروع کنید

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
بچه من خدا رو هزار مرتبه شکر از نظر خوابیدن و وزن گیری و آروم بودن مشکلی نداره فقط مشکلم همینه که بی ...

منم‌مشکلم‌همینه فقط ۵ دقیقه میخوره دیگه گدیه میکنه نمیخوره اما با شیشه میدم میخوره ب شیشه عادتش ندادم یبار دادم‌خورد ولی هنوز همینطوری ام‌الان ۲ روزه فقط پنج دقیه میخوره مال شما جند روزه؟خوب شد؟بچم۲ ماهشه

تجربیات من در سینه نگرفتن نوزاد 2 ماه 20 روزه سلام دوستان بچه من 9 ماهش هست تقریبا از 3 ماهگی ت ...

خب الان بچم ۲ ماهشه من چکارکنم فقط ۵ دقیقه میحوره دیگه گریه میکنه بچه شمام همیطوری بود؟خوب نشد؟

خب الان بچم ۲ ماهشه من چکارکنم فقط ۵ دقیقه میحوره دیگه گریه میکنه بچه شمام همیطوری بود؟خوب نشد؟

تمام راه هایی که با استفاده از آنها به بچم شیر می دادم رو گفتم

بچه من از 2.5 ماهگی دیگه توی بیداری شیر نخورد خوابش می کردم یا با راهکارهایی که گفتم بهش می دادم

تقریبا 6 -7 ماهگی بهتر شد

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
2738
آره عزیزم نگران نباش پسر منم سه ماهه که شد خیلی بازیگوش شد بیشتر از پنج دقیقه نمیخورد،منم خیلی حرص م ...

سلام وقتتون بخیرالان داشتم نظرهارو میخوندم پسرمنم چن روزه واکسن 2ماهه زدم از همون روز کم شیر میخوره ولی اروغم میزنه ولی تو چن مرتبه میخوره ها هر دفعه کم وزنشم بهداشت گف خوبه نرماله بازیگوش شده اگ مست خاب باشه بهتر میخوره  پسر شما بهتر شد؟ نمیخاد شیر خشک بدم بنظرتون؟ با بازیگوشیش چ کردین؟ بهترشد؟ 

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون