2726
عنوان

شیر خوردن نوزاد

23398 بازدید | 56 پست
سلام دوستان، نوزاد من 3 ماهشه، وقتی شیر میخوره فقط 5 دقیقه میخوره بعدش هرکاری میکنم نمیخوره، آروغشو میگیرم، از سینه دیگه میدم، صبر میکنم بازیگوشی کنه شاید بعدش بخوره. خلاصه هرکاری میکنم امکان نداره بیشتر از 5 دقیقه بخوره! وزن گیریشم خدا رو شکر خوبه و دکترش کاملا راضی بود، ولی مادرشوهرم میگه 5 دقیقه خیلی کمه و بچه حداقل باید 20 دقیقه شیر بخوره! خیلی کلافه شدم خواهش میکنم اگه تجربه دارید کمکم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم نوزادم 50روزشه دقیقاهمینطوریه بیشترپنج دقیقه انقدرگریه میکنه تاپشیمون میشم شیربدم اما باشیشه بهترمیخوره.
بشکست اگر دل من بفدای چشم مستت* سر خمَ می سلامت شکند اگر سبویی******
بچه من خدا رو هزار مرتبه شکر از نظر خوابیدن و وزن گیری و آروم بودن مشکلی نداره فقط مشکلم همینه که بیشتر از 5 دقیقه شیر نمیخوره، بعضی وقتها که تو خواب بهش میدم نهایت 8 دقیقه بیشتر نمیشه، یه بار دکتر بهم گفت بچه همون 5 دقیقه اول شیرشو میخوره ولی بقیه میگن 5 دقیقه خیلی کمه و باید وادارش کنی بخوره ولی وقتی میخوام به زور بهش بدم حالت تهوع بهش دست میده و بعدش گریه میکنه
آره عزیزم نگران نباش پسر منم سه ماهه که شد خیلی بازیگوش شد بیشتر از پنج دقیقه نمیخورد،منم خیلی حرص میخوردم ولی وزنش خوب بود،در ضمن بچه هرچی بزرگتر میشه قدرت مکیدنش بیشتر میشه زودتر سیر میشه
2706