2737
2734

تیر ماه ۱۳۹۹ ، با نامزدم رفته بودیم داخل جاده دور دور یکی از عادت هامون بود داخل جاده دور دور می کردیم اهنگ تا ته باز می کرد سان روف ماشین رو باز می کرد و سرعت می گرفت و کل جاده ها رو می گشتیم شبای تابستون . یه عالمه هم خوراکی می خریدیم.... اطراف شهر ما کلی روستا هست که داخلش ویلا ساختن یه شب گفتیم بریم یکی از ویلا ها رو ببینیم ولی چون جاده رو بلد نبودیم و تاریک و جاده فرعی بود خورد داخل بیشه زار و بعد بلوک ..... اگه کنترل نکرده بود در جا رفته بودیم 

یه بارم وسط جاده بودیم بعد مدت ها دیده بودمش یهو بغل جاده اصلی وایساد گفت نگات کنم دلم تنگ شده ولی خب یهو یه تریلی رد شد و نزدیک بود از رومون شه

یه بارم شب بود ،وسط جاده شهربازی بودیم کف ماشین پایین بود یهو تصادف کردیم کف ماشین کنده شد 

جدا شدیم بعد ها و خب این مهم نیست چون دلتنگ نیستم  

ولی خب اینقدر امشب خسته هستم اینقدر این روزا گرفتارم که میگم کاش یکی ازون شبا که ۲۱ سالمون بود داخل یکی از اون تصادف ها با هم می مردیم با حال خوبمون و همه چی همونجا تمام می شد ...

نه پول به کاره من میاد ،نه قیافه ، نه موقعیت،  نه قد ، نه هیچ چیز 

اگه حال دلتون خوبه مهم نیست قدتون چنده ، چی می خونید ، چکاره اید و ......

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738
نه جدا شدیم عزیزم  ولی بعد جدایی یه اتفاق هایی افتاد که گاهی میگم کاش همونجا با حال خوب همه چی ...

عزیزم...غصه نخور...عشق موندگار نیس...دیدم ک میگم...

ازدواج کردی الان؟

امسال سال سرنوشت سازیه برام...حالا که داری میخونی...از ته دلت یه صلوات برا اجابت خواسته دلم بفرست...مرسی مهربونم...
بچه ها معنی نامزدم می دونید دیگه:/

والا تو نی نی سایت به دوست پسر شوهر هم میگن،

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706