2726
سلام .
من کوچولوم خداروشکر مشکلی نداره ولی یه سری سوالا توی ذهنم پیش میاد که نه عقل خودم میرسه نه همسرم چون تجربه ای نداشتیم
و همینطور دوس ندارم از مادربزرگاش کمک بگیرم چون روش های تربیتی خیلی تغییر کرده

دوست دارم هرچندوقت یه بار سوالامو ببرم پیش یه روانشناس با تجربه که البته بهش اعتماد کنم.
سوالایی درحد اینکه کی تختششو جدا کنم، چجور اجتماعیشش کنم،وقتایی که غریبی می کنه یا وقتایی که عصبی میشه چیکار کنم،چه چیزهایی رو یادش بدم،چجور تو خونه باهاش بازی کنم،............

خب بالاخره دکتر هم از جنس خودمونه و ممکنه نظر خودشو اعمال کنه پس دنبال کسی هستم که راحت بگم،مشاورش جواب داده باشه.......

کسی سراغ داره؟ممنون میشم
تموم زندگیم شدی ازبس که با ارزشی***ممنون که تو هوای من داری نفس میکشی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان کلاسا رو هم میرم عزیزم
ولی تو جمع بی قراری می کنه
بعضیا می گن ادامه بده اهمیت نده بعضیا میگن نه گناه داره نبرش

خب اگه دکتر برم،حرفشو می تونم گوش کنم
2728
ان کلاسا رو هم میرم عزیزم
ولی تو جمع بی قراری می کنه
بعضیا می گن ادامه بده اهمیت نده بعضیا میگن نه گناه داره نبرش

خب اگه دکتر برم،حرفشو می تونم گوش کنم
مشاوره روزبه........تو ولی عصر...کارشناساش خیلی خوبن ...موسسشم دکتر تبریزی بیشتر کتاباش مربوط به کودکانه
دیروزبرای کودکی گریستم که کفش نداشت...امروزبرای مردی که پاندارد...فردابرای خود که هیچ!!!!!!!!

سلام عزیزم

پسر ۴ ساله خواهرم، بیش فعال بود که بعد از کلی مصرف دارو های شیمیایی که ظاهراً موقع مصرف بهبود پیدا میکرد توسط روانپزشک تجویز شد ؛ که  دارو عوارض بدی در آینده داره ؛ این رو همه میگن

تا اینکه از طرف یکی از دوستان خانم دکتر ساداتی متخصص روانشناسی کودک رو معرفی کردند وبا بازی درمانی  و انجام تست استمفورد

خدارو شکر العان خیلی بهتره و دارو رو با نظر روانپزشک قطع کرد

کلینیک ایشون شهرآرا

۸۸۲۶۷۰۴۰

۸۸۲۶۷۰۶۸

۰۹۱۲۸۳۹۸۵۸۸

من یک روانشناس خوب میشناسم که عالی هست خانم دکتر منفرد پویا در همه زمینه ها مشاور زبده و کارکشته ای هست 

و از همه مهمتر خیلی خوب ارتباط میگیره خیلی مهربان و آگاهه

من که خیلی برام رضایت بخش بود قطعا برای تو هم همینطوره

آدرسش اینه:

http://papishro.com/

تلفن:22725506-22725507

من یک روانشناس خوب میشناسم که عالی هست خانم دکتر منفرد پویا در همه زمینه ها مشاور زبده و کارکشته ای هست 

و از همه مهمتر خیلی خوب ارتباط میگیره خیلی مهربان و آگاهه

من که خیلی برام رضایت بخش بود قطعا برای تو هم همینطوره

آدرسش اینه:

http://papishro.com/

تلفن:22725506-22725507