2726
ستاره جان بیا و راهنمایمون کن

سوال بپرس جواب بدم عزیزم چشم

من اوایل تیر۹۷ سقط داشتم آخر تیر ۹۷ پریود اومد

اصلا نزدیکی نداشتم چون میدونستم رحم بر اثر سقط ملتهب میشه و زخم داره به خودم فشار نیاوردم تا بعد از پریود دوم (تو مرداد) 

احساس میکردم دیگه اصلا درد تو رحم ندارم سیکلام ۲۷،۲۸ روزه بود

بعد از نزدیکی پاهامو نیم ساعت بالا گرفتم (باورم نمیشد باردار بشم همینطوری از نا امیدی اینکارو کردم.. و اینکه گفتم نزدیکی داشتم و اقدام برای بارداری نبود فقط یه نزدیکی ساده بود ولی چون پاهامو بالا گرفتم باردار شدم)

راجع به زمان تخمک گذاری اگر بخوای بدونی تو نت بزن «ماشین حساب تخمک گذاری» راهنماییت میکنه

راجع به سقطمم من اردیبهشت که باردار شدم نمیدونستم باردارو ماه رمضان روزه گرفتم نطفم ضعیف شد😣😔 خیلی ناراحت کننده بود .

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
سوال بپرس جواب بدم عزیزم چشم من اوایل تیر۹۷ سقط داشتم آخر تیر ۹۷ پریود اومد اصلا نزدیکی ...

ممنون عزیزم از توضیحاتت.خداروشکر بلافاصله شدی. عزیزم تو هیچ مشکلی نداشتی؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیزم از توضیحاتت.خداروشکر بلافاصله شدی. عزیزم تو هیچ مشکلی نداشتی؟

فدات عزیزم خواهش میکنم😘

شما سقط داشتی ؟ کی؟ 

نه مشکلی نداشتم از نظر بارداری و سیکلهای پریودیم

من بیماری ریه داشتم (عفونت کرده بود ریه ام دارو میخوردم خیلی ضعیف شده بودم و خودم خیلی لاغر شده بودم (ضعیف شده بودم)) 

ولی از نظر بارداری مشکلی نداشتم

یادمه خیلی به گرمیجات علاقمند شده بودم بعد از سقطم، مدام موز ،خرما ،چای با دارچین و هل میخوردم که گرمیه و ...

سعی کن رحمت رو گرم نگه داری

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
فدات عزیزم خواهش میکنم😘 شما سقط داشتی ؟ کی؟  نه مشکلی نداشتم از نظر بارداری و سیکلهای پریودی ...

اره سقط خود بخودی. پس تنبلی تخمدانو اینا نداشتی. رحم رو چجور میشه گرم نگهداشت؟

2728
اره سقط خود بخودی. پس تنبلی تخمدانو اینا نداشتی. رحم رو چجور میشه گرم نگهداشت؟

نه تنبلی نداشتم سیکلام ۲۷،۲۸ روزه و منظم بود خداروشکر

فقط بخاطر گرسنگی‌و تشنگی ماه رمضان افتادم به لکه بینی دکترم گفت نطفه ضعیف شده 

من اصلا شک هم نمیکردم باردار باشم وگرنه روزه نمیگرفتم ..

سقط هم کردم کامل بود بودن هیچ دارویی سقط کردم تو ۲/۵ ماهگی 

رحم رو با خوردن گرمی جات گرم کردم 

شمام گرمیجات بخور انشالله به زودی مامان بشی

نه تنبلی نداشتم سیکلام ۲۷،۲۸ روزه و منظم بود خداروشکر فقط بخاطر گرسنگی‌و تشنگی ماه رمضان افتادم به ...

خیلی ممهنونم عزیزم برام خیلی دعا واقعا نیاز دارم ب این بارداری

خیلی ممهنونم عزیزم برام خیلی دعا واقعا نیاز دارم ب این بارداری

خواهش میکنم

انشالله که باردار باشی این ماه الهی آمین❤️

منظورم چند ماه بعد نیست,منظورم اینه که مثلا 40روز بعد از سقط متوجه شده باشین که باردار هستین,اصلا می ...

سلام خوبی گیلاس جون این بعداز سقط ک میگین بعد از تموم شدن خونریزی سقطه یا خود سقط؟ ینی از روزی ک پاک شدین ب بعدرو حساب میکنین

سلام خوبی گیلاس جون این بعداز سقط ک میگین بعد از تموم شدن خونریزی سقطه یا خود سقط؟ ینی از روزی ک پاک ...

سلام عزیزم،من ده روز بعد از خود سقط نزدیکی داشتم و با همون باردار شدم،هنوز خونابه ازم میرفت.دخترم الان ۳سالشه 😊

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
سلام عزیزم اصلا توجهی به علایم نکن چون هیچ ربطی نداره فقط صبر کن اگه پریود نشدی تست بزن

سلام عزیزم منم سقط کردم ۱۰روز میشه بنطرتون تاریخ پریودی اولم همون تاریخی هست ک سقط کردم؟

خدایا شکرت ❤
2706