2737
2734

سلام من سه هفته میشه سقط کردم دوروز پیش نزدیکی بدون جلوگیری داشتم حالا یکم نگرانم اگه باردار بشم هم خوشحال میشم هم میترسم میگم نشم ماه بعد انشالله اقدام کنم

سقطمم پوچ بود هشت هفته سقطش کردم دکترمم که گفته بود بعد یک پری اقدام کن

دوستان من پنج روز بعداز سقط خودخواسته م نزدیکی داشتم الان پنج هفته وپنج روز باردارم روز پنجم بعداز سقطم توی خونریزی هم بودم ایا ممکنه بارداریم توی همون پنج روز بعد سقطم بوده باشه؟؟اخه هجده روز بعداز نزدیکیم رفتم سونوی واژینال دادم گفت فولیکول بیست ویک داری تورو خدا کمکم کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
شما چند روز بعد پری شدین من الان ۳۴ روز از سقط میگذره خبری نیس 

حتما عزیزم دعا می‌کنم چون خودمم دوتا سقط داشتم درک می‌کنم پریود من حدودا چهل پنجاه روز بعد از سقط اومد نگرانش نباش میاد گرمیجات بخور تا هشت هفته بعد سقط نرماله

سلام من ۱۷ اسفند با قرص سقط کردم بعدشم دوباره کورتاژ کردم  برا بقایا آز و سونو ندادم اصلا جلو گیری هم 

نکردم الان بعد ۵۵ روز خونریزی خفیف قهوه ای دارم 

بی بی چک زدم مثبت شد بنظرتون باردارم ؟یا مثبت شدن بی بی بخاطر بقایا هستش ؟

سلام گلم بله خوبه خداروشکر امروز دقیقا بیست ماهه شده.  ممنون که به این تاپیک قدیمی سر زدی 😘

سلام عزیزم هنوز کاربریت فعاله ؟من الان تاپیکتو خوندم و امضاتو خداروشکر انگار بچت صحیح و سالم به دنیا اومده خدا واست حفظش کنه‌.الان من تو شرایط تو هستم.۱۳ روز پیش تو ۴ هفتگی سقط داشتم الان دوباره اقدام کردم خدا خودش واسم نگهش داره سپردمش به خانم رباب

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من ۱۷ اسفند با قرص سقط کردم بعدشم دوباره کورتاژ کردم  برا بقایا آز و سونو ندادم اصلا جلو گ ...

سلام ابجی خونریزیت برا سقط زیاد بود

الان بارداری

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
سلام عزیزم هنوز کاربریت فعاله ؟من الان تاپیکتو خوندم و امضاتو خداروشکر انگار بچت صحیح و سالم به دنیا ...

خونریزیت زیاد بود برا سقط الان بارداری

بعضی موقعها آدم هایی رو میبینم که آنقدر خوبن که به خودم میگم من به خاک پاشون هم نمیرسم
2706