2737
2734
سلام شکلات جون خوبی؟؟من داشتم مورفولوژی صفرو جستجو میکردم ک رسیدم ب تاپیک شما..میشه راهنماییم کنی... ...

سلام عزیزم من کلا هر از دو تا سه ماه برا شوهرم زالو میذاشتم . و زودم تعداد و حرکت نرمال میشد مورفو شوهرم مشکلی نداشت این تاپیکو فک کنم برا دوستم زدم.شنیدم طب سوزنی هم خوبه اردکان یزد انجام میدن

مث اینکه گفته بودی دوستت شوهرش مورفو صفر بوده..اون طبیعی باردار  شد؟

نه هنوز باردار نشده . اگه برا اونی که تو ذهنمه تاپیک زدم هنوز باردار نشده ولی خب پیگیری هم نمیکنه . میخواد بعد از کرونا بره ای وی اف ایشالا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
سلام خانما مورفولوژی شوهر منم صفره.جوابشو میزارم ببینین نظر بدین ۳ ساله عروسی کردم

سلام

عزیزم شما مورفولوژی  همسرتون صفر بود ، چه کار کردین که به سلامتی باردار شدین؟

سلام عزیزم شما مورفولوژی  همسرتون صفر بود ، چه کار کردین که به سلامتی باردار شدین؟

سلام عزیزم.دکتر به شوهرم گفت سیگار رو قطع کن.کلومیفن داد.ویتامین سی و ای.پنتوکسی فیلین

خدایا شکرت
نزدیک به صفره اگه اسپرم باشه داخلش به دونه سالم پیدا میشه میگن نخود عالیه . توی اردکان یزدم طب سوزتی ...

من گناه گردن خودم نمیزارم ولی شنیدم دکتر محبوبی کلاهبردار بوده و اسپرم های دیگران رو به جای شوهر خانم بهشون میداده که باردار میشدن 

بازم الله اعلم

سلام عزیزم.دکتر به شوهرم گفت سیگار رو قطع کن.کلومیفن داد.ویتامین سی و ای.پنتوکسی فیلین

سلام مورفو همسرتون صفر بود واقعا؟؟؟اخه میگن درمان نداره خیلی ناراحتم چکار کنم طبیعی باردار شدین؟

الهی توکل به تو 
سلام مورفو همسرتون صفر بود واقعا؟؟؟اخه میگن درمان نداره خیلی ناراحتم چکار کنم طبیعی باردار شدین؟

اره عزیزم صفر بود.البته ما رویان آزمایش دادیم.بعد ها فهمیدم رویان اگه مورفو کم باشه صفر میزنه که همونجا تحت درمان بشی.طبیعی باردار شدم.با دارو و البته ورزش

خدایا شکرت
2706