2726
عنوان

ضد آفتاب با قدرت پوشانندگی شبیه کرم پودر

| مشاهده متن کامل بحث + 131186 بازدید | 49 پست
دوستان ممنونم از اینکه نظر میدید
جودی جان ضد آفتاب قبلی من بیودرما است که دکتر برام نوشته با اس پی اف 100 که وقتی تو داروخانه دیدم که سفید و بدون رنگه از داروخانه خواستم رنگیش رو بده که گفت این مارک رنگی نداره ...میشه بیشتر در مورد مشخصات رنگیش بگی
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر
مرسده جان میدونم شما در این زمینه اطلاعات خوبی دارید میشه بگی با ضد آفتاب هیدرو درم دیگه نیاز به نکک هست یا نه منظورم اینه که تکه تکه نمیشه
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد حسبنا الله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسده جان میدونم شما در این زمینه اطلاعات خوبی دارید میشه بگی با ضد آفتاب هیدرو درم دیگه نیاز به پنکک هست یا نه منظورم اینه که تکه تکه نمیشه
2728
من اوریاژ تینت بژ با spf50 دارم راضیم ولی می خوام این دفعه سان سنس را تست کنم
قبلا هم مای رنگی داشتم اونم خوب بود ولی عالی نبود
اردن را هم داشتم در حئ مای بود

اینجا راببینید

http://www.irandrugstore.ir/Allmark.asp?GID=1
Lilypie First Birthday tickers
سیلوانا جان من سان سنس دارم خیلی عالیه اما اولش یه کم چشممو میسوزونه نمیدونم برای چی
وقتی چشم امیدتان به خدا باشد: هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که راست نباشد! هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که پیش نیاید! هیچ چیز آنقدر عجیب نیست که دیر نپاید! اسکاول شین
بهترین کرم ضدآفتاب رنگی چیه؟ که نه پوست رو مثل ماست روشن کنه و نه خیلی نارنجی و برنزه؟
من سرچ کردم و به مارکهای boderma, Sunsense, bio-touch , bioderm spot و dermagor برخوردم...
کسی تجربه ی استفاده از این کرمها رو داره؟؟

تابحال از دکتر ژیلا، مای ، هیدرودم و ارویاژ و آردن استفاده کردم و از هرکدوم بنابه دلایلی راضی نبودم!
از ااون 5 تا مارکی که بالا گفتم کسی اطلاعات داره؟
مرسی
2706