2733
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2412236 بازدید | 51182 پست

دخترم وقتی در مورد یه عکس براش توضیح میدم بعد چن وقت ازش میپرسم مثلا کلاغ چی داره میتونه جواب بده دیگه توصیف کردن و تجسم کردن و تفکر همگرا رو یاد گرفته اصلا فکرشم نمیکردم خداروشکر بعد از سه سال و دو ماهگی پیشرفت خیلی خوبی کرده و الان سه سال و هفت ماهشه 😁

پیج بازیهای من در منزل @bazi.va.kardarmani

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش اون مامانایی که بچه هاشون اختلال کلامی داشتن الان بیان به ما بگن این مشکلات حل شده یا نه؟ من خیل ...

منم خیلی چند وقتیه نگران این موضوعم😞پسرم ۲ سال و ۵ ماهشه و فقط چندتا کلمه بلده که انگار همون ها رو هم از روی لجبازی نمیگه.پدرشم ۴-۵ سالگی گویا صحبت کرده.نمیدونم این موضوعم ژنتیکه یا من میتونم کاری کنم

ممنونم عزیزم 🙏🙏 پسر گل شما چه پیشرفتهایی کرده ؟ 

بهتره خدارا شکر فعل بده را دیگه کامل میگه وقتی آبجیش داشتم با چوب خط سه گوش یاد میدادم بعد چند روز دیدم با مداد رنگی اش سه گوش درست می‌کنه به منم نشون دادشعبده بازی یاد گرفته دستمال می‌زاره تولیوان بهمون نشون میده نیست بعد در میاره میگه هست

2728
وقتی پسرم ۱۹ ماهش بود با این تاپیک آشنا شدم تقریبا همه صفحاتش خوندم و از تحربه ها استفاده کردم  ...

عزیزم صددرصد بچتون اختلال حسی داره پسر منم دقیقا همینجور بود بخاطر مشکل حسی ک در دهان دارن هی عق میزنن بردیش کاردرمانی و کاملا گوشی و تی وی و قطع کن کامل خ نتیجه میده شک نکن

2738

دوستان عزیزم سلام 

هنوز با گذشت زمان هر وقت اتفاق خوبی برای رایان میوفته دوست دارم بیام اینجا و براتون بنویسم ، پنجشنبه رایان رفت برای سنجش ازمون انجام شد  و اونجا بهم گفتن عالیه ! 

همه چیزش خوبه هوش و تحلیل و ارتباط و .... 

دست ورزیش ضعیفه اما نه در حدی که ایجاد نگرانی کنه 

خلاصه که خیلی ذوق کردم گفتم برای شما عزیزان هم بگم 

دوستان عزیزم سلام  هنوز با گذشت زمان هر وقت اتفاق خوبی برای رایان میوفته دوست دارم بیام اینجا ...

خدارشکر ان شاالله همه بچه های بقیه اعضا در سنجش موفق بشن بیان اینجا اطلاع بدن🙏

2706