2726
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2407492 بازدید | 51171 پست

پسر من درکی از قاشق نداره بهش بدم  با یه حالت چندش از دستش رهاش میکنه رو زمین همینطور لیوان 

رها میکنه و بعد شروع میکنه چرخوندنشون

فقط و فقط تمام اجسام میچرخونه 

حتی یه حبه قند بهش بدم دستش نمیگیره پرتش میکنه رمین و با انگشتش میچرخونه ش

فارس. وراوی...❤❤❤

نگاه بهم‌نمیکنه  صبح تا بیدا ر میشه  بهش نگاه میکنم میگم سلام صبح بخیر 

روی چشماشو با دستاش میپوشونه 

و موقع شیر خوردن  سعی میکنه با دستاش چشماش بگیره ک من نگاه نکنم 

علنا متوجه بشه نگاهش میکنم موقع شیر خوردن 

با دستش میزنه تو صورتم یا با پاش 

ب هیچ فردی نگاه نمیکنه 

ببرم پارک ابدا ب بچه ها ارتباط نمیگیره 

و داخل بازیها نمیره 

فقط میدوه و مستقیم میره 

فارس. وراوی...❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوشحال بشه دور خودش میجرخه و با گوشه جشم نگاه میکنه  مدام با اجسام برخورد میکنه  

دستاش بال بال میزنه  

یک ساعت چرخای ماشین‌میتابونه و نگاه میکنه توی چرخ 

فارس. وراوی...❤❤❤
خوشحال بشه دور خودش میجرخه و با گوشه جشم نگاه میکنه  مدام با اجسام برخورد میکنه   دستاش ب ...

عزیزم من خیلی اطلاع ندارم ولی این از پدر یه بچه اوتیسمی شنیدم که به چرخیدن و چرخی که بچرخه علاقه دارن.

پسرتون دکتر بردین؟

2728
خوشحال بشه دور خودش میجرخه و با گوشه جشم نگاه میکنه  مدام با اجسام برخورد میکنه   دستاش ب ...

گلم۔ان شاا،،،ک چیزی نیس

چندسالشہ؟

تاپیک مامان امیرپرھام بخو ن کودک اوتیسم دارہ وکامل توضیح دادہ

پسربرادرشوھرم۔اوتیسم۔دارہ(8سالہ) علایمش اینہ:

بانوک پنجہ راہ میرہ،اروم قرارندارہ،فقط بامادرشہ،فقط دوسہ تاغذادوست دارہ،بہ یہ چیزپیلہ کنہ میگیرتش،حرکات تکراری،ارتباط چشمی برقرارنمیکنہ،حرف نمیزنہ(محدود)،چیزی بہش بگی متوجہ نمیشہ تودنیای خودشہ و،،،

وخدایی که بشددددت کافیست❣
پدرش  اجازه نمیده ببرم پیش متخصص میگه چیزیش نیست

چندسالشہ؟

ببرش حتما

اگہ خدایی نکردہ اوتیسم باشہ وقت طلاییش تاقبل از7سالگی،بعدش آموزش وکاردرمانی زیادروش اثر ندارہ

گلم۔ان شاا،،،ک چیزی نیس چندسالشہ؟ تاپیک مامان امیرپرھام بخو ن کودک اوتیسم دارہ وکامل توضیح دادہ پ ...

تمام این علائم داره پسرم خیلی بداخلاق همش منومیزنه گازمیگیره   ۴۸ساعت غذانخوره بازم غذانمخاد

فارس. وراوی...❤❤❤
تمام این علائم داره پسرم خیلی بداخلاق همش منومیزنه گازمیگیره   ۴۸ساعت غذانخوره بازم غذانمخ ...

نگفتی چندسالشہ؟

پسرجاریم فقط تہ دیک وتخم۔مرغ وچیس میخورہ

یہ شب مہمونم بودن پسرش اومدکنارقابلمہ نشست ویکسرہ بہ مامانش غرزد،حرفم کہ نمیزنہ فقط غر

جاریم گفت باشہ بزارغذابکشہ تہ قابلمہ براتو،بازم اینقدرغرزدکہ اول بہ اون تہ دیگ دادم بعدغذاکشیدم

گوشیم خراب ۲۰ماهش

پیگیرش باش

ازیک سالگی بہ بعدقابل تشخیصہ

دکترخوب ببرووقت طلایی روازدست ندہ

جاریمنچندتادکتربردخوب تشخیص ندادن

اول گفتن بیش فعالہ چندسال ازاین دکتربہ اون دکتر

تااخری گفت اوتیسمہ😔

پیگیرش باش ازیک سالگی بہ بعدقابل تشخیصہ دکترخوب ببرووقت طلایی روازدست ندہ جاریمنچندتادکتربردخوب ت ...

والا از چند تا مادر ک درگیرهستن پرسیدم گفتن ما از همون قبل یکسال فهمیدیم و بررسی کردیم و درمان اما بی فایده ست

فارس. وراوی...❤❤❤
والا از چند تا مادر ک درگیرهستن پرسیدم گفتن ما از همون قبل یکسال فهمیدیم و بررسی کردیم و درمان اما ب ...

چی بگم

بازم بہترمیشہ

بہترازاینہ دست رودست بزاری گلم

ان شاا،،،ک چیزی نیس❤

2706