2737
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2411959 بازدید | 51182 پست
سلام عزیزم  چه خوبه سر میزنی به اینجا  هر وقت مینویسی برامون خیلی خوشحال میشم 😘❤️

سلام مامان رایان جان . خواهش میکنم .‌ هر چند وقت یبار میام و یه نگاه میکنم ، راستش ناراحت هم میشم میبینم مادرای جدید به این تاپیک اضافه میشن . بهر حال مسیر سختی هست و زندگیشون وارد مرحله جدید و پرماجرایی میشه .‌ ولی مطمین باشن با بچه کار بشه از همون ‌اوایل تشخیص خیلیی اوضاع بهتر میشه . 

مادرایی هم که جاهای کم امکانات زندگی میکنن درکتون میکنم خیلی زیاد .. فقط خواهشم ازتون اینه اگر شک کردید ، دیدید یجای کار میلنگه، بچه رفتاراش عادی نیست و ‌اگر با وجود این مسایل به دکتر و ‌مراکز درمانی دسترسی ندارید ، دست رو‌ دست نزارید .‌ خودتون شروع کنید ،سرچ کنید،  مطالعه کنید . اول و آخر این شمایید که باید بداد بچتون برسید .‌ موفق باشید همگی 

پیج هنری من در اینستاگرام narvanceram

دوستان دختر من یه پیج تو ‌اینستا داره .. اونایی که اسمشو‌ میدونن( فکر کنم دیگه همه بدونن 😄) .. من نمیخوام اسم کامل پیجشو بگم .. ولی اسمشو‌ که تو‌ سرچ میزنید یه b هم کنارش بنویسید .. اسم کاملش میاد .‌یه دختر با موی باز.. تیشرت گلبهی. میتونید کار نقاشی و موسیقی و خوندنشو ببینید .. پیجش بازه

پیج هنری من در اینستاگرام narvanceram

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دوستان دختر من یه پیج تو ‌اینستا داره .. اونایی که اسمشو‌ میدونن( فکر کنم دیگه همه بدونن 😄) .. من ن ...

من فالو کردم ماشالا بهش دختر هنرمند زیبا

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 
2738

دوستان

میشه لطفا راهنماییم کنید

پسرم همون طور که گفتم دیگه سه سالشه ولی هنوز سوال که ازش میپرسم با بله و خیر جواب نمیده سوال خای دیگه رو ازش بپرسم این چیه یا چی خوردی رو جواب میده یه مدت خیلی باهاش تمرین کردم  و یاد گرفت ولی دوباره جواب نمیده چیکار کنم؟؟؟ خیلی غصه میخورم سه سالش شده ولی هنوز خیلی ضعف داره😓 

هیلدا جون از وضعیت گل دخترت بگو. از پیشرفت هاش راضی هستی؟

دخترم حرف میزنه سوال میپرسه کارای شخصیشو میکنه با کمک من کیک درست میکنه اتاقشو مرتب میکنه . ولی خیلی شیطونه حرکات تکانشی داره میپره بقول خودش اذیت میکنه . همچنان چیز درست حسابی واسم تعریف نمیکنه

گاهی راضیم ازش گاهی هم ناراضی ام

در شب هجران مرا پروانه ی وصلی فرست .. ورنه از دردت جهانی را بسوزانم چو شمع 
2706