2733
2734
عنوان

دخترم 14 ماهشه از 4 ماهگیش تا الان بار 5 امه ک ماستیت میشم چرا اخه

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 30 پست
عزیزم ماستیتت خوب شد؟؟ چه آنتی بیوتیکی خوردی؟؟ چیکار کردی دوباره عود نکنه؟؟

تا ۲۲ ماهگی که شیر میدادم همش میشد

انتی هم گلوکزاسیلین

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
تا ۲۲ ماهگی که شیر میدادم همش میشد انتی هم گلوکزاسیلین

عزیزم مرسی از اینکه جواب دادی

عزیزم علامت ماستیت شدنت چی بود؟؟ اولش تب می کردی یا از قرمز و سفت شدن سینه می فهمیدی؟؟

به نظرت با تجربه ای که داری من چی کار کنم تکرار نشه چون تازه ۳۵ روزه زایمان کردم؟؟

چند بار تو ۲۲ ماه گرفتی؟؟ 

اینجوری که خیلی ادم اذیت میشه

بعد اینکه از شیر بچه تو گرفتی ، خوب خوب شدی؟؟

ببخشید مزاحم شدم 

بارداری دومت مبارک باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم مرسی از اینکه جواب دادی عزیزم علامت ماستیت شدنت چی بود؟؟ اولش تب می کردی یا از قرمز و سفت شدن ...

مرسی عزیزه دلم😍

تو اون ۲۲ ماه فکر کنم ۲۴ باری شدم راستش

اولش سینم سفت و قرمز میشد بعد بقیه علامت اا

فقط شیرتو تند تند تخلیه کن و وقتی کامل تخلیه شد کمپرس سرد بذار یکم جریان شیر کم شه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
مرسی عزیزه دلم😍 تو اون ۲۲ ماه فکر کنم ۲۴ باری شدم راستش اولش سینم سفت و قرمز میشد بعد بقیه علامت ...

چقدر زیاد

عزیزم تو که گفته بودی تا ۱۴ ماهگی بچه ، ۵ بار ماستیت شدی، یعنی بعدش ۱۹ بار ماستیت شدی؟؟ تازه بعد ۱۴ ماهگی که حجم شیر کمتر میشه

هر ۲۲ سری که ماستیت شدی انتی بیوتیک مصرف کردی؟؟

بعد خشک شدن شیرت دیگه به کل خوب خوب شدی؟؟ 

اگه تینجوری بخواد بشه ، زودتر بچه رو از شیر بگیرم بهتره؟؟

فقط یکی از سینه هات ماستیت می شد؟؟

2728
چقدر زیاد عزیزم تو که گفته بودی تا ۱۴ ماهگی بچه ، ۵ بار ماستیت شدی، یعنی بعدش ۱۹ بار ماستیت شدی؟؟ ت ...

هردوش میشد

اره بعدش همش ماستیت شد فکر کنم دلیلشم چرب بودن بیش از اندازه شیرم بود

ببین از یجایی ب بعد قبل رسیدن ب عفونت دیکه برطرفش میکردم تو ۲۴ بار حدودا شاید ۵..۶ سری انتی واجبم شد بقیش با دوشیدن شیر حل میشد

هردوش میشد اره بعدش همش ماستیت شد فکر کنم دلیلشم چرب بودن بیش از اندازه شیرم بود ببین از یجایی ب ب ...

مرسی ملودی جانننن

ببخشید که همش مزاحمت میشم

واقعا لطف میکنی جواب سوالامو میدی

ملودی جان ، برای گرفتن بچه از شیر بعد از ۲۲ ماه ، قرص خاصی مصرف کردی؟؟چطور خشک شد؟؟

بعد از خشک شدن شیر ، دیگه ماستیت عود نکرد ؟؟

تو بارداری که هورمون ها بالا و پایین میشه دیگه مشکل ماستیت پیش نیومد؟؟

هردوش میشد اره بعدش همش ماستیت شد فکر کنم دلیلشم چرب بودن بیش از اندازه شیرم بود ببین از یجایی ب ب ...

ملودی جان 

من الان انتی بیوتیک خوردم و تورم به نسبت خوب شده و درد هم ندارم و بچه سینه رو می گیره ولی قرمزی کامل از بین نرفته؟؟ چرا از بین نمیره؟؟

شما با یه دوره آنتی بیوتیک خوب خوب می شدی؟؟

2738
مرسی ملودی جانننن ببخشید که همش مزاحمت میشم واقعا لطف میکنی جواب سوالامو میدی ملودی جان ، برای گر ...

ببین من تدریجی شیرشو کم کردم برای همینم بعدش هیچ مشکلی برام پیش نیومد

یعنی از ماه  ۱۷ تا ۲۲ اروم اروم دونه دونه وعده هاشو کم کردم  ۲۲ ماه وقتی شیرشو قطع کردم فقط یک وعده میدادم شیر

نه عزیز دل راحت باش بپرس سوالاتو

ملودی جان  من الان انتی بیوتیک خوردم و تورم به نسبت خوب شده و درد هم ندارم و بچه سینه رو می گی ...

اون توده سفت از بین رفته؟

میفهمم اون قرمزی عین سوختگیه

اون توده سفت از بین رفته؟ میفهمم اون قرمزی عین سوختگیه

والا از اول مثل توده نبود 

کل سینه مخصوصا هاله ورم داشت طوری که اصلا تو دهن بچه نمی رفت ، الان ۳ روز بود بهتر شده بود ولی نمی دونم قرص ها رو قطع کردم به خاطر اونه که حس می کنم دوباره هاله متورم تر شده و وقتی متورم میشه شیر هم راحت ازش در نمی اد و بچه نمی تونه بمکه و کلافه می شه 

یکی از مجاری شیری ام زیرش سفت تر هست و هر دفعه باید با دست شیر اونو تخلیه کنم تا زیرش نرم تر بشه ، مثلا هاله رو در نظر بگیری حدود ساعت ۲ 

2706