2737
2734
عنوان

منفی شدن بی بی چک و پریود نشدن تا 11 روز

335408 بازدید | 220 پست
خانمای گل سلام
می خواستم بپرسم می شه آدم حامله باشه ولی بی بی چک منفی نشون بده؟
11 روزه پری عقب افتاده iud هم دارم بی بی چکم هم منفیه ولی نگرانم...
نمی فهمم چرا هیچ خبری از پری نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ثمین جون iud زیاد قابل اعتماد نیست متاسفانه. بی بی چک هم ممکنه دیر نشون بده. به نظرم یه آز بارداری بدین خوبه
دو تا از دوستان خودم با iud باردار شدن!!!
«بسم الله الرحمن الرحیم» «إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ إِنَّ شَانِئَکَ هُوَ الْأَبْتَرُ الکوثر»
من 10 روز تاخیر داشتم تا برم بجنم که چیکار کنم شد روزه 45 ام رفتم دکتر به من آز داد به حرفهام اصلا گوش نکرد گفت برو از بده بعدا بیا
ما آزمایش دادیم گفت فردا حاضره چون شب بود -فرداش هم جمعه بود گفت شنبه میشد تقریبا روزه 47-48 ام
!!!!!!!!!!!
خلاصه یه روز نگگذشت که روزه جمعه اش هم پری شدم
یه ویزیت دکتر و یه آزمایش پیاده شدیم .
هیچ خبری هم نبود :( - :)
لی لی جان
باور می کنی حداقل 4-5 ماه یه بار منم همین بساط را داشتم. هر چند وقت یه باری 10-15 روز عقب میفته کلی استرس و ... آزمایش و این حرفا آخرم هیچ خبری نبود
به قول تو فقط کلی پیاده می شدیم
حالا این سری که بی بی چکم منفی بوده گفتم از بچه ها بپرسم چقد احتمال داره بی بی چک بعد 10 روز غلط جواب بده...
2738
سلام ثمین جون . انشالله که باردار نیستی اما آز بده بهتره . من همیشه اینجورم . تنبلی تخمدان دارم . اما برای منم بیبی چک جواب نمیده . تو بارداری قبلیم که منجر به سقط شد زمانی که بتامم 300 بود منفی بود تازه یکم کمرنگ شده بود که سقط شد . الانم هی میزارم منفیه منم امروز رفتم آز دادم . آز مطمئن هست
امیدوارم اونایی که نی نی می خوان خدا زود تر بهشون بده
من بعید می دونم بار دار باشم چون اصلاً حالتاشو ندارم ولی از پری هم خبری نیست
باید آز بدم اگز تا شنبه خبری نشد حتماً این کار را می کنم
بچه ها سلام مجدد
یه سوال
من هنوز در همون وضعیت هستم و از پری خبری نیست

حالا یه سوال داشتم

اگر کسی IUD داشته باشه باردار بشه IUD چی میشه
اذیت نمی کنه بچه را
یا باید بره در بیاره؟؟؟؟

2706