2737
2734
عنوان

کسی دعای رزق و روزی و ثروت انجام داده که نتیجه داشته؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 350253 بازدید | 101 پست
ممنون خیلی لطف کردین جواب دادین. فقط ی چیزی این دعاھایی ک دادین باید شوھرم بخونہ دعا یا ذکری نیست ک ...

خواندن یازده مرتبه  آیات شریفه :

وَمَن يَتَّقِ اللَّهَ يَجْعَل لَّهُ مَخْرَجًا وَيَرْزُقْهُ مِنْ حَيْثُ لَا يَحْتَسِبُ وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ إِنَّ اللَّهَ بَالِغُ أَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللَّهُ لِكُلِّ شَيْءٍ قَدْرًا

بعد از نماز صبح برای جلب وسعت در روزی بی نهایت موثر است

این عمل بسیار مجرب و آزموده میباشد و تخلفی در آن نیست

معراج العارفین ص 78

بِسمِ الله الرَحمنِ الرَحیم.یا هُو یا مَن لا هُو اِلّا هُو 1- نی نی یار 5 گفتن بدون اجازه من درخواست دوستی هیچ خانمی رو قبول نکن (نی نی یار 5 بسیار لطف کردن و متشکرم.کاش این دستورو سالها پیش میدادن و راحت شدم از شر بعضیا که با دروغ و کلک میومدن خصوصیم)2- استارتر هر تاپیکی راضی به حضور من نیست پستمو ریپلای کرده بگه برو بیرون3- درسته اسم کاربریم جوانمرده اما فانتزیمه و اصلا آدم خوبی نیستم و شاید در دنیا بدتر از من آدمی نباشه 4- بیسوادم و هیچی هم بارم نیست پس نه سوال اقتصادی بپرسید نه بورسی.به اسمم هم تاپیک نزنید چون تاپیک زدن به اسم آقایون و تگ و حرف زدن با آقایون در سایت ممنوع هست و هر جا دیدید کاربری به اسم من تاپیک زده تاپیکش رو گزارش بزنید و نذارید منو گنده کنن.هیچ کاربری رو در سایت بزرگ و شاخ نکنید.اینجا یه فضای مجازیه و جاییه برای تبادل نظر نه بزرگ و شاخ کردن کاربرانی که معلوم نیست در دنیای واقعی کی هستن و چیکاره اند.در عنوان تاپیکامم اسممو مینویسم که هر کی خواست بیاد و اکثر مواقع هم قفل میکنم چون دلم میخواد و تاپیک خودمه  حضور و عضویتم اینجا به هیچ کسی ربطی نداره و پاسخگوی هیچ احدالناسی نیستم جز نی نی یارها و خانم تهرانی و یه مسئله شخصیه همچنان که عضویت شما در سایتها و شبکه های اجتماعی دیگه به من و دیگران ربطی نداره.وقتی سایت در بدو عضویت گزینه مرد هم داره پس کاسه داغتر از آش نشو.میتونی به نی نی یارها و مسئولین سایت بگی گزینه عضویت مردان رو برداره.اگه مزاحمتی ایجاد کردم یا کلاهبرداری و حق کسی رو خوردم، نی نی یار سهله به هر ارگان یا سازمان و پلیس فتا برو شکایت کن.سایت اسمش بارداریه اما کم اهمیت ترین مسئله در سایت بارداری و بچه داریه و جدیدا هم سایت پُر شده از تاپیک بورس،سهام و نمیدونستم این همه وارن بافت داریم تو سایت  جوانمرد به امید خدا روز به روز ثروتمندتر و قدرتمندتر.مغرور باش تو جز خدای یکتا به هیچ کسی نیازی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بلہ حتما  روزی ۳۶۰ مرتبہ انا انزلنا روزای جمعہ ذکر لہ ما فی السماوات و ما فی الارض و انالل ...

مرسی عزیز دلم این ذکر ها برای چیه؟ و اینک توی مورد اولی انا انزلنا ادامه ای نداره که اره؟ فقط انا انزلنا میگیم؟

مرسی عزیز دلم این ذکر ها برای چیه؟ و اینک توی مورد اولی انا انزلنا ادامه ای نداره که اره؟ فقط انا ان ...

برا افزایش رزق و روزی من خودم ب شخصہ از اینا روزی دیدم 

ارہ اناانزلنا  ب تنھایی ۳۶۰ بار در روز

2738
A دوستان گلم سلام من چون خودم مغازه دارم و فروشم خیلی کم بود ...اینو تجربه کردم ک میگم... بعد ...

سلام عزیزم التماس دعا خواهشمیکنم اگه براتون مقدوره یه بار هم به نیت من بخون چون به حاجتت رسیدی میگم البته خودم هم میخونم اگه خواستی به نیتم بخونی بگوبه نیت مهری

🌹چله زیارت عاشورا مصادف با ماه مبارک رمضان و شبهای پر فضیلت قدر  به نیت حاجت روایی🌹

دوره ی جدید چله  زیارت عاشورا از اول اردیبهشت ۹۸.  به این صورت که هر روز به نیت حاجت روایی یکی از دوستان شرکت کننده خونده میشه. از طریق لینک زیر وارد گروه بشین. (فقط خانوم ها میتونن وارد گروه بشن، آقایون اگر خواستن شرکت کنند میتونن اسمشونو اعلام کنند تا وارد لیست بشه و به نیتشون خونده بشه) التماس دعا🌹

https://t.me/joinchat/ByXFm0ZGKpfBRne95NiJ

دوستانی که نمیتونن وارد گروه بشن به ایدی من توی تل گرام پیام بدن اددشون کنم.

@diaaaamond

بلہ حتما  روزی ۳۶۰ مرتبہ انا انزلنا روزای جمعہ ذکر لہ ما فی السماوات و ما فی الارض و انالل ...

سلام خانومی 

بعد عید شوهرم اضافه کاری بهش نمیدن حقوقشم دیر میدن . الان باردارم . پول دکتر رفتنم ندارم از مامانم قرض میگیرم . اینا جواب میده بخونم برای رزق و روزی .

خیلی دست و بالمون تنگه 😔

سلاااام اگه هستین تاپیک منو بخونیییید.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
سلام خانومی  بعد عید شوهرم اضافه کاری بهش نمیدن حقوقشم دیر میدن . الان باردارم . پول دکتر رفتن ...

تاپیکمو بخوووون.

جذبمراقبه بافرشتگان بیوکنزی بازی فراوانی.مچکرم به خاطر همه خوبیایی که دارم.از خدایم، فرشته ههایم؛میکاییلجبرییل  شموئیل رافائل از خواهرم که جزوه را به من داد از دوستای خواهرم که جزوه رو بهش دادن. از استادانم مطلب برازندهساناز جون اسبقی دکتر احمد حلت دکتر آزمندیان .اقای عزیز ، عباسمنش. .   از همه کسانی که کمک کردند زندگیم را کشف کنم ممنون ومچکر وسپاس گذارم. همسرم  مرسی که هستی. 
سلام خانومی  بعد عید شوهرم اضافه کاری بهش نمیدن حقوقشم دیر میدن . الان باردارم . پول دکتر رفتن ...

من ی مدت واقعا جواب گرفتم ازش 

این ذکرم خوبہ بخون

تاچھل روز 

ذکر ((یا فتاحُ یا رزاقُ یا واسع))  ھروز ۱۵۳ بار

روز چھلم باید ۱۷۸ بار بخونی

2706