2733
2734
عنوان

افسردگی بعد زایمان گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 2355 بازدید | 35 پست
سلام ماهک جان هستی؟توروخداکمکم کن منم3قلودارم هفته چند زایمان کردی؟سرکلاژ کردی؟ من هفته 9ام لک داشتم توسونوگفت یکی نزدیک دهانه رحم هس بیاکمکم کن
ربنا هب لنا من لدنک ذریه طیبه انک سمیع الدعا رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین 😭😭😭😭😭
عزیزم این طبیعیه چون قبلا خونه ساکت وآروم بوده ما هر وقت میخواستیم میخوابیدم بیرون میرفتیم و به هم دیگه توجه داشتیم ولی الان شرایط فرق کرده منم وقتی پسرم دنیا اومده بود داشتم دیوونه میشدم ولی بعد از گذشت چندماهی حالم بهتر شد ولی توقع نداشته باش مثل زمان دونفری باشه.اتفاقا خیلی خوبه که شوهرت با بچه ها وقت میگذرونه.بالاخره اونا تازه وارد زندگیتون شدن وقتی شوهرت پیش بچه هاست شما هم برو پیشش و با هم از وجود نی نی هاتون لذت ببرید
یارب نظر تو برنگردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام هستی جان من سرکلاژنشدم استراحت مطلق بودم حتی دستشویی باکمک میرفتم اونم فرنگی.منم دخترم پایین بودولی بااستراحت خداروشکراتفاقی نیفتادهمشم لک بینی داشتم ولی پروژسترون هم شیافت هم آمپولشوتا۷ماه استفاده کردم.هفته۳۱وچهارروزبودنترس عزیزم همچی زودبگذره برات ایشالا
2731
سلام ماهک جان هستی؟توروخداکمکم کن منم3قلودارم هفته چند زایمان کردی؟سرکلاژ کردی؟ من هفته 9ام لک داشتم ...

سلام عزیزم شما بادارو سه قلو باردار شدی یاارث؟

فقط 29 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚