2737
2734
عنوان

تنگی دهانه واژن بعد از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 85974 بازدید | 92 پست
مامای مهربون من اصلا کاری به داخل که تنگ شده یا نه ندارم فقط مشکلم همون ورودی واژن هست احساس می کنم قبلا یکم بازتر بود اما الان تنگ تر شده و میترسم دوباره باید برم تا بازتر کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان در زایمان طبیعی این کانال واژن هست که کلاً تغییر سایز میده نه دهانه واژن!وقتی بخیه میزنن نمیتونم که کل کانال رو بخیه بزنن فقط یکم دهانه رو بیشتر بخیه میزنن که اونم به مرور مثه قبلش میشه! عمل زیبایی واژن حداقل ۴میلیون خرجشه و به این راحتیا هم نیست
2728
با هر بار زایمان نیم سانت گشاد میشه؟؟؟؟یعنی کسی که دو تا بچه داره یک سانت گشاد شده؟؟این که خیلیه.آقا کانال زایمان کجاست؟؟؟یعنی وقتی بچه از لگن رد میشه بعدش وارد کانال میشه؟؟
مال منم که پونزده سال پیش طبیعی زایمان کردم همینطور شده بود به طوریکه بعد از دو ماه از زایمان موقع نزدیکی جیغ می زدم . دیگه از همون موقع مجبور شدم از ژل وکاندوم کمک بگیرم تا مدت های طولانی. حتی الان هم با کاندوم راحتترم.
سلام بهارم چطو ری؟ زهرا جون چطوره؟
عزیز منم همین مشکلو داشتم و یکی از بچه های نی نی سایت گفت بخاطر خشکی واژنه. خشکی واژنم بخاطر زایمان و هورمون های شیردهیه.
درمانش فقط و فقط ژل لوبریکانته. منم تا حدود 4ماه این مشکلو داشتم. هنوزم ژل استفاده میکنم.

بهاااااااارم خیلی دلم میخواد باهم بحرفیم...
شاد باشی.
و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2738

دکتر من هم موقع زایمان خیلی زیاد بخیه زد. فرداش که اومد مرخصم بکنه گفت بعضیا بعد زایمان طبیعی گشاد میشن. من این بخیه های داخلی رو زدم که مشکلی برات پیش نیاد. من تا 6 ماه بعد زایمان نزدیکی نداشتم. 

2706