2726
سلام خانوما. من یه مشکل بزرگی دارم که ۵ سال درگیرم. آسایشو خواب و خوراکو ازم گرفته. به دلم افتاده از حضرت زهرا بخوام. ایشالله تو این ایام حاجت روا بشیم. اگر حاجت گرفتید بیاید تعریف کنید تا دلگرم بشیم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من واسه خرید خونه مامان بزرگ مرحومم تو خواب گفت گفت نماز حضرت زهرا بخون یه هفته مونده به محرم تولد دعوت بودم یه مانتو شیک کرم رنگ با سایر وسایل گرفته بودم شبش خواب دیدم خانوم با چادر بلند مشکی محزون و ناراحت توی هال خونمون وایسادن خیلی دلم گرفت و از پوشیدن لباسم منصرف شدم همون ماهم باردار شدم انگاری بچم دخترن هست
آقا من حی و حاضر نذر فاطمه زهرا سلام الله هستم نارس بودم نذرم کردن با نماز استغاثه به حضرت زهرا خودم حاجت گرفتم
کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
دو رکعت نماز معمولی فقط در قنوت میگی: اللهم بفاطمه و ابیها و بفاطمه و بعلها و بفاطمه و بنیها و بفاطمه و سر مستودع فیها اقض حاجتی و صل علی محمد و آل محمد بعد از سلام هم تسبیحات حضرت زهرا
شکر خدا که هر چه طلب کردم از خدای/بر منتهای همت خود کامران شدم
2706