موضوع بحث

درد کشاله ران و واژن در بارداری

8137 بازدید | 9 پست
سلام دوستان من ابتدای هفته 13 هستم دو روزه که کشاله ران چپم و واژنم درد میکنه . برای شما چنین اتفاقی افتاده؟ دلیلشو میدونید؟

ممنون میشم راهنمایی کنید
1391/04/05
|
09:33
بله عزیزم . من پارسال باردار بودم همش درد داشتم تو بدنم . به خصوص تو پاهام و رونهام و کشاله هام که خیلی درد میکرد . طبیعیه . نگران نباش حالا دردا مونده تا ماه 9 .
مادربودن زیباترین احساس دنیاست .

فروش ویژه پوشاک و کفش مردانه


تا %60 تخفیف + %15 تخفیف بیشتر با کد: mds-15

من هم هفته 18 هستم و گاهی واژنم تیر می کشه. توی کتابی خوندم که کسانی که عظلات کف لگنشون شل هست این اتفاق براشون می افته. و باید با تمرینات هگل (انقباضات عظلات) این عضلات رو قوی کنند تا بتونن بارداری راحتی رو داشته باشند. من با این وضعیت می ترسم هفته های آخر مجبور بشم استراحت مطلق بشم.
دخترم کم کم تفاوت ظریف میان نگه داشتن یک دست و زنجیر کردن یک روح را یاد خواهی گرفت . اینکه عشق تکیه کردن نیست و رفاقت، اطمینان خاطر. و شکستهایت را خواهی پذیرفت .سرت را بالا خواهی گرفت با چشمهای باز با ظرافتی زنانه و نه اندوهی کودکانه . کم کم یاد میگیری که حتی نور خورشید میسوزاند اگر زیاد آفتاب بگیری و یاد میگیری که میتوانی تحمل کنی،که محکم هستی،که خیلی می‌ارزی . و می‌آموزی و می‌آموزی با هر خداحافظی یاد می‌گیری که خیلی می‌ارزی...
ارسال نظر شما

کاربر گرامی جهت ارسال پست شما ملزم به رعایت قوانین و مقررات نی‌نی‌سایت می‌باشید