2733
2734
عنوان

سفت شدن کمر قبل از بارداری

10815 بازدید | 23 پست
چه راهکارهایی رو پیشنهاد میکنید کمرم خیلی شله همش لکه بینی کمر درد دارم ازمایش و سونو م همه سالمه جدیدا شل شده دوباره قبلنا اینجوری شده بودم
دل را قرار نیست،مگر در کنار تو💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دکتر برو ولی قرص کمر عسلو چندتا چیز دیگه عطلری بهت میده خوبه
امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2738
منم یه مدت لک بینی داشتم همه چیزم سالم بود وتخمک گذاریمم خوب بود پریودامم منظم بود یه کم تیرویدم بالا بود یه دورم پرژسترون خوردم.خوب شدم منم استرس شمارو داشتم اما خداروشکر ماه ۹بارداریم بدون مشکلی توکل بخدا
خیانت=افتابه اسید   
گلایل جان ایشالا سالم بغلش بگیری شما اگه اشتباه نکنم همسرتون واریکوسل داشت اره؟ بچه تون جنسیتش چیه؟
  خدا جونم هزاران بار شکرگزارم بابت معجزت لطفا سالم بذارش تو بغلم  الهم صلی علی محمد و ال محمد
من ب قرص علی هورمونی همه بدنم نمیسازه و لکه بینی میگیرم دوره اخرم تموم شده و تازه پاک شدم بعد دو روز دوباره لک دیدم کمرم همه درد گرفته من ازمایش هام مشکلی نداشته کیست داشتم ک برطرف شد دارو هارو ب خاطر اون خوردم ک بهم نمی سازه و لک می‌بینم
باران نمیدونم فقط هرموقع خیلی گرسنت بود بخور چون بعضیا از بوی روغن حیوانی بدشون میاد شاید خوردنش براشون سخت باشه
خدایا!یه کم نفهمی عطا کن!مردیم از بس فهمیدیم و به روی خودمون نیاوردیم...
گلایل جان ایشالا ک سالم نینیت بیاد بعلت برای منم دعا کنید همون حامله شدم همون نه ماه بخیر بگذره هنوز حامله نشده استرس سقطش رو گرفتم
2706