1874
1924
تولد تولد تولدددددددددددددددددددددددددددددددددت مبالک

مهربانیت انقدر زیباست که سنجاقکی بدون ترس کف دستت اب خواهد خورد.....همسرم[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خداییییاااااااااااااااااا ممنووووووووووووووووونم دینا جان شششششششششششششششرررررررمنده شدم
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 

نحوه استفاده از تخفیف مواد غذایی بازار به‌روزرسان در ایام قرنطینه، ارسال رایگان در تهران و با یخچال درب منزل

1922
مرسی یه دنبا تشکر شرمنده از دوستا ن عزیزم لطف کردید بووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس همتون
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
مرسی یه دنبا تشکر شرمنده از دوستا ن عزیزم لطف کردید بووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس همتون
1911
وای پیشی جونم مرسی بچه ها این بهترین هدیه تولدم بود مرسی عزیزای من
1826
مبارک مبارک مبارک تولدت مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]