1421
1389
تولد تولد تولدددددددددددددددددددددددددددددددددت مبالک

مهربانیت انقدر زیباست که سنجاقکی بدون ترس کف دستت اب خواهد خورد.....همسرم[smiley]s/sm_29.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
خداییییاااااااااااااااااا ممنووووووووووووووووونم دینا جان شششششششششششششششرررررررمنده شدم
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 

مامانا من همیشه از این فروشگاه پوشک میخرم و خیلی راضیم 

قیمتاش هم عالیه 

حتماسر بزنید پشیمون نمیشید

1436
مرسی یه دنبا تشکر شرمنده از دوستا ن عزیزم لطف کردید بووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس همتون
کسانی که به من می گویند تو به جهنم می روی و ما به بهشت، مرا خوشحال می کنند؛ چون مطمئن می شوم که با آن ها به یک جا نمیروم 
مرسی یه دنبا تشکر شرمنده از دوستا ن عزیزم لطف کردید بووسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس همتون
1394
وای پیشی جونم مرسی بچه ها این بهترین هدیه تولدم بود مرسی عزیزای من
1427
مبارک مبارک مبارک تولدت مبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــارک
برید کنار خووووووووووووووشگلتون اومد [smiley]s/sm_60.gif[/smiley] [smiley]s/sm80.gif[/smiley] به چی داری فکر میکنی حسود خانوووووووووووم [smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley][smiley]s/sm80.gif[/smiley]
1339