2737
2734
عنوان

دورهمی بهتره یا خندوانه؟؟؟؟

378 بازدید | 34 پست
من از خندوانه زیاد خوشم نمیاد وقتی نگاش میکنم نهایت یه لبخند میزنم ولی دورهمی را که میبینم بلند بلند میخندم به نظرم خندوانه هفتاد درصدش بی مزه هست نظر شما چیه؟
اگه دوست  داری به صلوات بفرست 
به نظر منم خیلی از قسمتاش بی مزس از خنده های رامبدم که تا ته حلقش معلومه بدم میاد. مصنوعیه خیلی
خدایا همون که تو میخوای درسته. ولی یکمم اونو که من میخوام به خوشی قاطیش کن. آمین..... 🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
دورهمییییی عاشق بازی قیمتم
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
منم دورهمی رو دوست دارم از اون مرتیکه سه زنه خوشم نمیاد

سلام دوستای مهربونم...بچه های زیادی تو نی نی سایت هستن که دلشون میخواد مادر بشن ومادر خطاب بشن..با دل پاکتون براشون 5صلوات بفرستین..شاید نفس یکی از ما درحقشون اجابت بشه وهمین روزها با ازمایش مثبت اشک شوق تو چهرشون جاری بشه...انشاالله

خندوانه سری قبل خیلی خوب بود استنداپ کمدی...این سری اصلا ندیدم...دورهمی الان بهتره البته نمایش هاش خیلی بی مزه اس فقط استندآپ مدیری قشنگه
من از آنچه تو میگویی بیزارم اما تا پای مرگ ، از حق تو برای گفتن آن دفاع میکنم (ولتر)
2706