قیمتا چجوریاس الان؟
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
من 1سال و نیم پیش عمل کردم شش ماهم در مورد چندتا دکتر تحقیق کردم که بهترین گزینه دکتر خودمو دیدم که واقعا عالی بود دکتر محمدرضا آخوندی نسب. فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی اون موقع 5تومن میگرفت الان نمیدونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دکتر من ویزیتش رایکانه مطبش همیشه شلوغه فوق العاده مهربان و مودبه و کاردرست طبیعی و ناز درمیاره کلا تو کار عروسکی نیست من جون دوسش دارم به همه معرفیش میکنم تصمیم با خودتونه یه سر بزنین پشیمون نمیشید
اتفاقا اتاق بغلیه دکترم یه دکتر گوش و حلق و بینیه چنتا تاحالا مورد عمل دیدمجالب نبوده بیشتر واسه انحراف بینی خوبن. چرا دکترای جراحی پلاسایک گند میزنن؟من اصلا قبول ندارم اینا کارشون همینه عملای خیلی سخت و سنگین زیبایی انجام میدن که عمرا دکتر گوش و حلق و بینی انجام بده
مامان آلوچه تعریف نباشه اما بینیم خیلی شیک و ناز شده البته بینیم استخونی بود اما بی نهایت تغییر کردم تاحالا هر کی دیده گفته تو خیابون اکثرا دخترا میپرسن و آدرس میگیرن چون خیلی طبیعیه. اگه خواستی آدرس بدم یه مطبش تو خیابون مرزدارانه
روزی که من عمل داشتم یه دختره بود فکش جلو بود میخولست عمل کنه یکی بود 7ساعت عنلش طول کشید رفته بود اتاق عمل میخواست تغییر جنسیت بده یه خانوم سن دارم بود پروتز سینه بود اه واقعا دکتر گوش و حلق و بینی این عملای سنگین و حساس و میتونه انجام بده
2706