2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وقتی این ماه پری شدی و تمام شد و پاک شدی بعد از غسل آیه ی 31 سوره ی رعد رو رو یه تیکه کاغذ بنویس و با یه تیکه پارچه مثل کمربند ببند دور کمرت ... فقط هم موقع حمام رفتن باز کن ... موقع نزدکی و دستشویی خیلی خیلی مراقب باش که نجس نشه ... ان شاء الله حاجت روا بشی

البته اینو من تو یه تاپیک دیده بودم تو نینی سایت از اونجا برات میزارم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
2456
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=41447&PageNumber=1
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
جهت فرزند دار شدن که اقای شیخ بهایی برای 900 نفر تجویز کرده وهمگی بچه دار شدند

هرکس سوره مبارک رعد را به این صورت بنویسدو در لفافه پیچد وبر پهلوی زنی که دوست دارد صاحب فرزند شود ببندد صاحب فرزند شود ایه ولو ان قراناً سیرت (ایه 31)سوره رعد رابه صورت مقطع حتماً باید بنویسد یعنی این گونه(و ل و ا ن ق ر ا ن ا)

هرگز فراموش نخواهم کرد که برای داشتن تو .......دلی را به دریا زدم که از آب واهمه داشت
2714
کلمات آیه رو هم باید به صورت مقطع بنویسی

http://barakat.mihanblog.com/post/4
سلام..من دقیقا نمیدونم..انجام نمیدم..چون فکر میکنم وقتی بدون وضو نمیشه دست زد به آیه های قرآن چطور ببندم به کمرم و نزدیکی کنم یا دستشویی برم
نمیدونم ..فکر کنم همونم..تاپیک رو بزار ببینم آشناست یا نه؟
2706