2703
2553
عنوان

به نظر شما من برای اقدام آماده هستم یعنی چی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 20226 بازدید | 220 پست
پس اگه بعلاوه نظرات شما تقریبا کامله، میخوام هر روز آپدیتش کنم. میدونم اینجا شاید فحشم بدن ولی شاید برای یک نفر هم که شده مفید باشه.و یا یک نفر هم که شده لیستمون رو کامل تر کنه.
 لطفا این تاپیک رو‌مطالعه بفرمایید:من برای اقدام آماده ام یعنی چه؟
سمانه جون شما متولد سال1358 هستى؟؟
زندگی هیچگاه به بن بست نمیرسد،خدا که باشد هر معجزه ای ممکن است...میشه برای حاجتم صلوات بفرستید...اللهم صل علی محمدو آل محمد،ممنون خدایا شکرت دارم مامان میشم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
تاپیک برای مادران و پدران فرهیخته ای که تربیت و سلامت روانی کودکانشون از هرچیزی براشون مهم تره. http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1034897&PageNumber=1. تاپیکی متعلق به هم جنسهای خودم تا بهتر بشناسیم خودمون رو،،،متنها و مقالاتی زیبا ،،،شاید قدمی باشد بس کوچک برای حمایت از زنان سرزمینم که بی مهریهای زیادی در حقشون شده و میشه ،،، ورود برای عموم آزاد است از هر جنس و قومیت و ملیت و مذهبی http://mob.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1053927&PageNumber=1
سمانه جون تاپیکت عالی و منم سعی میکنم تو زندگیم این مواردو مد نظر داشته باشم و با همسرم درمیون بذارم
دختر یعنی حوا واسه کسی که آدمه👸👼 خدا جونی مراقب عشقای زندگیم باش😍❤💋💕💝
سمانه جون شاید یه اصل دیگه هم خوب باشه بهش اضافه کنیم : اگه چند ماه اقدام کردیم و به هر دلیلی مامان نشدیم نا امید از رحمت خدا و بی توجه به حکمت پروردگاریش نشیم موافقی؟
اخه من سه ماهه اقدام کردم اما فعلا خبری نشده تا چهار پنج روز پیش شرایط روحیم بهم ریخته بود و همش گریه میکردم اما الان دارم روی خودم کار میکنم البته با کمک همسرم
سمانه جون بهترین قسمت نوشته هات میدونی چیه اینکه همه جا گفتی درحد توان تا جای ممکن بسته به شرایط این نسبی کردنه عالیه چون همه ایتمای بالا مطمئنم بخشی از رشد وجودی آدماست و تا اهر عمر باید در پی تکامل و رفع نقایص بود عالی بود فقط حق و حقوق کودک رو کجا جا دادی مث اینکه دوست داره کنار پدر و مادری باشه که جوون و پرانرژی باشن
أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَکْشِفُ السُّوءَ
به نظرم زودتر اقدام کن اینکه حوصله ای برای نگه داری بچه داشته باشی خیلی مهمه چون درک بین پدر و مادر و بچه خیلی مهمه و اینکه تو عاشق بچت باشی خیلی اصل مهمیه نه صرفا فقط یه بچه اووردن
2706