2733
2734
عنوان

خیلی خسته ام خیلی😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1262 بازدید | 52 پست
نه اصلا اسم چیزی رو نمیدونه.نمیدونم چکارکنم

سلام نمیدونم هستین تو سایت یا نه

پسر 14ماهه دارم  من و باباش رو میشناسه اما بگی کو بابا یا مامان نمیتونه  نشون بده  مفاهیم و اسم هارو نمیدونه  برو بیا نکن نه  بده  هیچی  

یک هفته میشه تونسته بشینه اما هرچی واسه چهاردست و پا رفتن کار می کنن باهاش بی فایده اس   

این هفته نوبت دکتر دارم  از همه جا ناامیدم 

پسرم چهرش  رفتارهاش باما  عادی هست  ارتباط چشمی داره  اما بازی کردن با وسایل بلد نیست  فقط میبره تو دهانش  منم بعد دوا درمون حامله شدم  

التماس دعا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام نمیدونم هستین تو سایت یا نه پسر 14ماهه دارم  من و باباش رو میشناسه اما بگی کو بابا یا مام ...

سلام عزیزم راستش من واقع درمانده شدم درمورد دخترم.وواقعا نمیتونم کمکتون کنم فقط از خدا میخوام که بچه شما پیشرفت کنه.

بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.
هدیه جان من شمارو یادمه زهرامو ببوس چقد ندیده دوسش داشتم انشالله خداوند خودش بهت کمک میکنه

سلام دوست مهربونی هستید واقعا ممنون از این همه محبتتون😍😍😍😍راستش ام ار ای دخترم ظاهرا سالمه ولی دکترش میگه اینا دلیل نمیشه چون ام ار ای همه جای مغز رو نشون نمیده.

بالاخره دختر منم راه میره.میام به همه خبر میدم.
2728
سلام دوست مهربونی هستید واقعا ممنون از این همه محبتتون😍😍😍😍راستش ام ار ای دخترم ظاهرا سالمه ولی د ...

فکر کنم الان حدود 6سالش باشه  درسته؟

من مرکز کاردرمانی که میبرم  پسرمو  یه بچه بعد 7سال راه افتاد یکی الان 14سالشه  شروع کرده راه رفتن

میدونم همه راه ها رو رفتین  یه چیزی که خودم هم نتیجه شو دیدم و چندنفر پیشنهاد کردند  برای قوی شدن عضلات  این که  پاها و مفاصل و کمر  رو با روغن حیوانی(گوسفندی) روزی دوبار چرب کنی و ماساژ بدی خیلی تاثیر داره  پسر من اصلا نمیتونست بشینه شاید باورت نشه  سه روز که مداوم چرب کردم  روز چهارم کلا نشستنش درست شد

و این که هرروز تو غذاهاش عصاره پای مرغ میزنم

التماس دعا

دکتر پسرم  قرص سیتی کولین داد و شربت پیراستام و مولتی ویتامین  ویتان و جینکوویتون 

خیلی ها میگن امپول سیتیکولین یا قرصش  برای مغز بچه های ما خوب هست و جواب میده  اگه دکتر نداده  ازش بپرس میشه بدی بچه تون 

التماس دعا
2738