2726
دختر من هفت ماهگی ۸کیلو قدش هم ۷۳بود.سوپ زیاد دوست نداره.اوایل خوب میخورد.کته نرم درست می کنم با گوشت گوسفندی اب پز یا مرغ میکوبم کره و اب مرغ یا گوشتم اضافه می کنم تا کاملا نرم بشه با ماست قشنگ می خوره خیلی دوست داره.ولی سوپ و فرنی نمی خوره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برای وزنگیریش شیر خوذت خیلی بیشنر از غذا براش مفیده اگر شیرت کمه شیر خشک بعدم هرچی خورد دوتا قاشق سوث عالیه ببین شیر خودت رو تقویت کن اشتباه منو نکنید من دخترم شیش ماهیی ۶۸۰۰بود منم راه به را غذا بهش میدادم میخوردا ولی دریغ از صد کرم رفتم دمتر بهش گفتم دکتر عصبیرشد داد زد خانم داری با بجه ات چیکار میکنی هر روز دو پرس چلو گوشت بهش بده این وزن نمیگیره فقط شیر تا زیر یکسال فقط و فقط شیر دو تا قاشق سوپ بسشه وسه اشنایی با طعم غذا منم بستشمش به شیر که خداروشکر یه نیم کیلو در یک ناه وزن گرفت شیر هودتون رو تقویت کنید کره هیلی عالیه شیر رو چرب میکنه شبا بیدارش کنید شیرش بدیذ

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2728
ممنون از راهنمایی همتون ثریا جون اتفاقا منم.بیشتر از شیر خودم سعیم رو غذای کمکی هست . ممنون که اینارو گفتی شیر خودمو از وقتی دندونش جوونه زد یه کم بهتر میخوره ولی قبلش فقط تو خواب میخورد
دخترم ٤ماهشه و فقط ٥كيلو خيلى ريزو كوجيكه شيرخشكيه و آپتاميل ميخوره ميتونيد كمكم كنيد؟آزمايش ادرارم ...

سلام گلم . شما میتونید تاپیک بزنید و راهنمایی بخواین . ولی اگه این پیامو میخونید میتونید اپتامیل پی دی اف به گل دخترتون بدین.و شربت زینک .