2726
عنوان

ناراحتی قلبی در کودک هر مامانی هست بیاد تو...

| مشاهده متن کامل بحث + 340792 بازدید | 2448 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عملی چیزی انجام نداد؟

نه اول که گفتن که باید بره تهران باطری بزارن قلبش دیگه گفتن یه چن روز دستگاه بمونه تنفسش بهتر شه انتقال بدن که فک کنم ضربان قلبشم بهتر شد به عمل نیاز نداره

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..

دوستان تنفس بچه های شما وقتی که بیمار بودن چندتا بود ؟تتفس دختر من همیشه خیلی زیاده 60تا حداقل تو یه دقیقه....

بعد شما داروهارو با چه فاصله ای از شیر میدادین...دختر من چندروزه خیلی بالا میاره همینجوری وزن گیریش خوب نبود حالا چندبارم در روز بالا میاره خیلی نگرانم دیگه دارم از غصه میمیرم تو روخدا بیاین منو راهنمایی کنین

2728
نه اول که گفتن که باید بره تهران باطری بزارن قلبش دیگه گفتن یه چن روز دستگاه بمونه تنفسش بهتر شه انت ...

خداروشکر خوب شد منم اول خاستن دارو بهم بدن گفتن که ضربان قلب بچه بهتر شده ب دارو نیاز نداری الانم دکتر زنان میگه نوار قلباش عالین وخبری از اریتمی نیست

نه اول که گفتن که باید بره تهران باطری بزارن قلبش دیگه گفتن یه چن روز دستگاه بمونه تنفسش بهتر شه انت ...

یعنی از ماه ششم تا نهم اریتمی داشته بچش؟من فقط دوهفته اینجوربود ولی دکتر گفته تا بند ناف جدا نشه نمیتونم قضاوت کنم

میگم بخش قلب بستری بود بچش?شماره ی ازش نداری چن تا سوال دارم بپرسم؟

نه بخش نوزادان  تو دستگاه بود بهش اکسیژن وصل بود ۳۵ روز بستری بود تنفسش که بهتر شد مرخصش کردن یه اکو ۱۵ بهمن داره که مشخص میشه عمل داره یا نه

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..
ضربانش کند بود ۳۶ هفته بدنیاش اوردن که درمان بشه

اها من ضربانش تندوکند میشداول خاستن دارو بدن بعد ۴روز اکو شدم گفت نیاز به دارو نداریفرکانس کاهش یافته.الان نوار قلب میگیرم هرهفته خوبن نوارقلبا.میگم بچش نارسایی قلبی داشت؟با اون مادره در ارتباطی؟بهش بگو یکیه قلب بچش نامنظمی داره یعنی تندوکند میشه ولی اکو گفت هردوهفته یکبار سنوونوار قلب بده.نوار قلبا که خوبن سنو نشدم هنوز شنبه اینده سز میشم ببینم خدا چی میخاد.من اکو گفت نارسایی نداردفقط اریتمی متغیرداره

2706