2737
2734
عنوان

دعاهای شمامیگیره تروخدادعاکنین

74 بازدید | 5 پست

یه زمینی خریدیدیم چک دادیم شوهرم بیکارشددوسه روزدیگه 150میلیون چک داره فرداواسه زمین یه مشتری هست میادنگاه کنه دعاکنیدپسندکنه وبخره ماضررزیان ندیدم شرایطمون افتضاحه

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  

😔😔😔😔😔😔😔😔😔منم تو شرایط مشابه شمام نمیدونم دیگه چیکار کنم چطوری دعا میکنن خدا دعاشونو قبول میکنه 😭😭😭

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😔😔😔😔😔😔😔😔😔منم تو شرایط مشابه شمام نمیدونم دیگه چیکار کنم چطوری دعا میکنن خدا دعاشونو قبول می ...

خیلی سخته کاش خدا دیگه تنهامون نزاره

خدایایه روزی یه جای عوض این همه صبوری هام روجبران کن  خدایاازتنهاچیزی که همیشه ترسش تووجودمه لحظه ورودبه قبره خدایا دراون لحظات کمکم کن ازفشارقبرخوف قبروعذاب قبردرامان بداریاارحم الراحمین  
2728

اماایمان دارم تا خدا خدای میکندخودش مشکل گشایی میکند