2726

من ۳ تا عمل زیبایی کردم تابحال چون چاقم واقعا

و چاق بودم و هستم از بچگی تا الان

همین الانم بغض دارم و حالم بده

بینیم بد نبود الان ی ماهه عملش کردم ولی زشت و گنده تر شده تو عکسایی ک دیشب دوستم گرفت متوجه شدم

بوکال فت کردم صورتموی ذره لاغر نشد صورتم ی ذره استخونی نشد بی حس نشدم کلی عذاب کشیدم 

لیپوساکشن کردم بالای بازو هامو دکتر درست ساکشن نکرد یجور خیلی زشت و رد رد شده ک نگو بدم میاد تاپ بپوشم دستام ب بدنم نمیخورن 

حتی تک تک بند انگشتامم چاقن بعد عمل ساکشنم رژیم گرفتم کلی لاغر شدم ولی بازم همه بهم میگفتن چاق

الان باز افسرده شدم 

دیگ نمیکشم بغض امونمو بریده

نتم ضعیفه لعنت بهش سعی میکنم عگس این دماغ نکبتو حدتقل بزارید الان ۱ ماه م نیمخ عمل شده

و انقد بزرگ و نوک گرده

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی از ظاهرم بدم میاد چرا عملا زشت ترم کردن 

چرا انقد چاقه صورتم

۷۲ کیلو ام

میگن مغز ادم تا ۷ دقیقه بعد از مرگشم کار میکنه!من تا ۷ دقیقه بعد از مرگمم دوست دارم🖤😔💍همین قدر که میدونم زنده ای و زیر عکست میزنن انلاین خداروشکر میکنم😖بدیایی که به من کردیو به اون نکن عشقم!⁦☺️🍃🌹⁩هستیِ مــن💍😻
2728
خیلی از ظاهرم بدم میاد چرا عملا زشت ترم کردن  چرا انقد چاقه صورتم ۷۲ کیلو ام

۷۲ کیلو نمیتونه چاق باشه

مگر یک متر قدت باشه😏😏😏😏

گمشده✅کسی ب اسم ساناز علیزاده میشناسین..دوست بچگیمه...حدودا متولد ۷۰..اگر تو اشناهاتون کسی هست.. ریپلای کنید لطفا
2706